XX Koncert Noworoczny Aptekarzy15 grudnia 2019

koncert symfoniczny

Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie zaprasza na jubileuszową 20. edycję Noworocznego Koncertu Aptekarzy, który odbędzie się 12 stycznia 2020 r. w stołecznej Filharmonii Narodowej.

źródło: ©Plateaux / fot. Jan Malinowski

Jubileuszowy XX Koncert Noworoczny Aptekarzy organizowany przez Okręgową Izbę Aptekarską w Warszawie to wyjątkowe święto muzyczne. To również okazja do wspólnego spotkania dla osób związanych z branżą farmaceutyczną, ich rodzin, przyjaciół, ale również dla wszystkich ceniących dobrą muzykę prezentowaną w wyjątkowej, ciepłej atmosferze.

W tym roku w głównej sali koncertowej Filharmonii Narodowej zaprezentowane zostaną najciekawsze i najbardziej znane kompozycje z filmów i musicali. Podczas koncertu zaśpiewa aż czworo wokalistów – Dorota Miśkiewicz, Kaja Mianowana Krzysztof Pietrzak oraz Przemek Kleczkowski. Towarzyszyć im będzie niezrównana Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą maestro Macieja Sztora.

Pierwszą część koncertu wypełnią najbardziej znane tematy z wielkich broadwayowskich musicali, których część z powodzeniem została przeniesiona na srebrny ekran. Usłyszymy m.in. kompozycje z „Chicago”, „Nędzników”, „Kotów” czy „Czarnoksiężnika z Oz”. Po przerwie z kolei czekają nas przeboje z ulubionych animacji oraz uznanych hollywoodzkich produkcji filmowych.

Sponsorem XX Koncertu Noworocznego Aptekarzy jest Polpharma. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje magazyn „Farmacja Praktyczna”.

XX Koncert Noworoczny Aptekarzy
12.01.2020 r., godz. 17.00, Filharmonia Narodowa w Warszawie
Wykonawcy: Dorota Miśkiewicz, Kaja Mianowana, Krzysztof Pietrzak, Przemek Kleczkowski, Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, Maciej Sztor. Prowadzenie: Magda Miśka-Jackowska.
Organizator: Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie
Producent wykonawczy: Fundacja Plateaux
Ceny biletów: 70/90/110 PLN

***

Bezpośredni link do sprzedaży:*
https://www.eventim.pl/KoncertNoworocznyOIA2020
*Sprzedaż jest w tej chwili zahasłowana. Należy wybrać Specjalną promocję z menu: Koncert Izby Aptekarskiej 2020, a następnie wpisać kod: koncert 2020. Po zatwierdzeniu można już kupować dowolne dostępne bilety z planu sali.