Konkurs „Ibuvit D 2000”! – lista laureatów!13 listopada 2019

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Ibuvit D 2000”!

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.
101.
102.
103.
104.
105.
106.
107.
108.
109.
110.
111.
112.
113.
114.
115.
116.
117.
118.
119.
120.
121.
122.
123.
124.
125.
126.
127.
128.
129.
130.
131.
132.
133.
134.
135.
136.
137.
138.
139.
140.
141.
142.
143.
144.
145.
146.
147.
148.
149.
150.
151.
152.
153.
154.
155.
156.
157.
158.
159.
160.
161.
162.
163.
164.
165.
166.
167.
168.
169.
170.
171.
172.
173.
174.
175.
176.
177.
178.
179.
180.
181.
182.
183.
184.
185.
186.
187.
188.
189.
190.
191.
192.
193.
194.
195.
196.
197.
198.
199.
200.
Kania Anna
Seemann Anna
Wróbel Joanna
Meres Jolanta
Joniec Anna
Papla Maria
Wąsowicz Marta
Opyd Lucyna
Zielińska Anna
Szweda-Kuboszek Katarzyna
Plewik Agnieszka
Wojtal Anita
Paluch Magdalena
Petrow Ilona
Chrapek Monika
Chrapek Danuta
Kiszko Karolina
Grodzka Izabela
Wiszniewska Beata
Gola Marta
Kowalczyk Agnieszka
Latos Karolina
Romaniak Klaudia
Utratny Katarzyna
Brzyska Hanna
Szychowska Barbara
Wyborska Karolina
Wojtkowska Sylwia
Kowalska Justyna
Sieracka Katarzyna
Rumińska Marta
Pardo Krzysztof
Łydzińska Emilia
Samborski Łukasz
Kuczawska Dorota
Ruszkowska Joanna
Deptulska Liliana
Bellwon Elżbieta
Chmielewska Angelika
Osińska Magdalena
Szewczak Magdalena
Stępczak Mateusz
Jenczmionka Iwona
Kaczmarek Aleksandra
Zieman Magdalena
Truszczyńska Małgorzata
Mosznińska Iga
Górska Bernadeta
Lisewska Lidia
Drużyńska Anna
Hartowicz Ewelina
Łaska Marzena
Marcinkowska Paulina
Wawrzyńczak Lilia
Nowicka Katarzyna
Konewka Beata
Głomska Elżbieta
Meyer Marzena
Wróbleska Agnieszka
Miezio Anna
Piasecka Agnieszka
Erdanowska Aleksandra
Biernet Iza
O. Justyna
Ruda Joanna
Sz. Agnieszka
Remiszewska Monika
Bartosiewicz Lucyna
Biedrzycka Martyna
Wierzbicka Wioleta
Janowska Ewelina
Kawecka Aleksandra
Lenartowicz Aleksandra
Janusz Katarzyna
Wasilewska-Kosmaty Martyna
Kućmierz-Paw Paulina
Grzywińska Wioletta
Morańska Karolina
Głowacka Katarzyna
Kaliska Joanna
Krupińska Małgorzata
Chwiałkowska Agnieszka
Walczyk Sławomir
Wysocka-Szpejna Monika
Walczyk Dorota
Korzczyńska Justyna
Cichocka Karolina
Skrabalak Anna
Tyrakowska Hanna
Bogdan Marta
Krawczyk Jolanta
Skowrońska Anita
Wysocka Agata
Wojdyło Justyna
Górniak Elżbieta
Bochnak Barbara
Stec Agnieszka
Szczyrek Ewelina
Świtalska Małgorzata
Paśko Joanna
Aksamit Karolina
Skrzypek Agnieszka
Świątek Ewa
Wilk Justyna
Wiżankowska Małgorzata
Siedlecki Grzegorz
Górecka-Przybysz Katarzyna
Sekta-Pidras Hanna
Ślutoń Marta
Sulewska Karolina
Telesiewicz Małgorzata
Manewska Agnieszka
Brodziak Elżbieta
Yahovenko Svietlana
Chłopczyk-Sapeta M.
Wiencek-Korzeniowska Anna
Kozioł Karolina
Piech Monika
Kubacka-Bordyk Katarzyna
Gaik Małgorzata
Piątek Aneta
Łachut Patrycja
Bryg Katarzyna
Wójcik-Bagińska Anna
Wojciechowska Agnieszka
Wardęga Ewelina
Klementys-Wawrzyniak Urszula
Studzińska Daria
Jędrusiejko Kamila
Sawiniec Sylwia
Staszewska Magdalena
Głaszkowska Karolina
Durnakowska Anna
Dolińska Małgorzata
Rodak Agnieszka
Tokarska Monika
Strzelecka Maja
Żegunia Łukasz
Dąbek Piotr
Cholewa-Lizurek Dorota
Bobro Natalia
Kabuz Jadwiga
Skonieczny Adam
Bugała Joanna
Sobolewska Justyna
Bacewicz Iwona
Łyś Katarzyna
Dziedzic Patrycja
Falkowska Iwona
Kantorczyk Karolina
Bereś Paulina
Lewandowska Marta
Matuszewska Agnieszka
Wakuluk Maria
Lipska Sylwia
Janiak Magdalena
Stępień Dorota
Ziółkowska Monika
Klimorowska Grażyna
Gęsicka Ewa
Szymańska Irena
Justyńska Michalina
Lisowska Barbara
Jarnińska Magdalena
Michalik Dorota
Stokłosa Agnieszka
Pieloch Bożena
Sikora Magdalena
Kica Katarzyna
Mikołajczyk Sabina
Szymczak Elżbieta
Okoń Martyna
Chmielewska Brygida
Przybyłek Liliana
Kozioł Edyta
Gościńska Katarzyna
Koczanowska Kamila
Głaz Agnieszka
Kosacka Justyna
Marciniuk Monika
Kawecka Aleksandra
Nalepa Ryszard
Siry Małgorzata
Wawak-Kociubińska Aneta
Palica Aneta
Kołodziejczyk Magdalena
Tworzydło Joanna
Ozgowicz-Socha Katarzyna
Socha Wojciech
Tomasiuk Hanna
Redlicka Małgorzata
Graca Anna
Niedbalska Ilona
Kwiatkowska Anna
Krzak Katarzyna
Borek Renata
Stary Dominika
Bednarz Ewa
Więckowska Dominika
Ryś Tomasz

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>