Konkurs „Ibuvit D3+K2 MK-7 + Omega3” – lista laureatów!12 listopada 2018

IBUVIT_ULOTKA_15_06_2018-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Ibuvit D3+K2 MK-7 + Omega3”!

Prawidłowa odpowiedź:
Jaka jest zawartość witaminy K2 w jednej kapsułce nowego suplementu diety Ibuvit D3+K2+Omega3?
100 mikrogramów

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.
101.
102.
103.
104.
105.
106.
107.
108.
109.
110.
111.
112.
113.
114.
115.
116.
117.
118.
119.
120.
121.
122.
123.
124.
125.
126.
127.
128.
129.
130.
131.
132.
133.
134.
135.
136.
137.
138.
139.
140.
141.
142.
143.
144.
145.
146.
147.
148.
149.
150.
151.
152.
153.
154.
155.
156.
157.
158.
159.
160.
161.
162.
163.
164.
165.
166.
167.
168.
169.
170.
171.
172.
173.
174.
175.
176.
177.
178.
179.
180.
181.
182.
183.
184.
185.
186.
187.
188.
189.
190.
191.
192.
193.
194.
195.
196.
197.
198.
199.
200.
201.
202.
203.
204.
205.
206.
207.
208.
209.
210.
211.
212.
213.
214.
215.
216.
217.
218.
219.
220.
221.
222.
223.
224.
225.
226.
227.
228.
229.
230.
231.
232.
233.
234.
235.
236.
237.
238.
239.
240.
241.
242.
243.
244.
245.
246.
247.
248.
249.
250.
251.
252.
253.
254.
255.
256.
257.
258.
259.
260.
261.
262.
263.
264.
265.
266.
267.
268.
269.
270.
271.
272.
273.
274.
275.
276.
277.
278.
279.
280.
281.
282.
283.
284.
285.
286.
287.
288.
289.
290.
291.
292.
293.
294.
295.
296.
297.
298.
299.
300.
Adrian Chyła
Adrian Drab
Adrianna Michalska
Agata Kozula
Agata Kucharczyk
Agata Wołyniewicz
Agnieszka Czaplicka
Agnieszka Halczyńska
Agnieszka Herczek
Agnieszka Kujawska
Agnieszka Laksa
Agnieszka Lewczuk
Agnieszka Nurczyk
Agnieszka Rzepecka
Agnieszka Tomaszewska
Agnieszka Wysocka
Aleksandra Bubała
Aleksandra Jodłowska
Aleksandra Kożuch
Aleksandra Majewska
Aleksandra Sokołowska
Aleksandra Szymik
Aleksandra Szynkiewicz
Aleksandra Żurawska
Alicja Zielińska
Alina Paliś
Andrzej Kopeć
Andrzej Ogórek
Aneta Bagniewska
Aneta Grzymkowska
Aneta Hańczyk
Aneta Stoch
Anetta Kowalska
Angelika Dziadkowiec
Angelika Kornacka
Angelika Sawka
Anita Korczak
Anita Kotarba
Anita Taglewska
Anna Adamczyk
Anna Balcerak
Anna Gedwińska
Anna Górska
Anna Grabowska
Anna Guzik
Anna Kacprzak
Anna Kamińska
Anna Kucharska
Anna Majewska
Anna Matjanek
Anna Płaniewska
Anna Polcyn
Anna Popławska
Anna Praszkiewicz
Anna Rosiek
Anna Rzepa
Anna Salej
Anna Średniawska
Anna Waśkiewicz
Anna Winiarczyk
Anna Woyska
Anna Zachara
Anna Zajadlik
Anna Żabnicka
Artur Narodzonek
Artur Ziólkowki
Barbara Bujnik
Barbara Koluch
Barbara Wasiewicz
Barbara Zając
Beata Bieniek
Beata Łazuga
Beata Porożyńska
Beata Staszków
Bożena Przybyła
Bronisława Marszatt
Dagmara Ciemnoczokowska
Daniela Borek
Danuta Furas
Danuta Nowakowska
Danuta Szmelter
Daria Grzesiek
Daria Matowska
Daria Reszka
Dariusz Stępień
Dawid Kiedziuch
Dominika Kubroń
Dominika Radomińska
Dorota Drwięga
Dorota Gielarowska
Dorota Krzemińska
Dorota Krzyżanowska-Górecka
Dorota Proksz
Dorota Wesołowska
Edyta Nowak
Edyta Potaniec
Edyta Rutana
Elżbieta Flik
Elżbieta Gackiewicz
Elżbieta Kyrcz
Elżbieta Libront
Elżbieta Nowak
Elżbieta żwirecka
Emilia Noculak
Ewa Bień
Ewa Lazarowicz
Ewa Pilas
Ewa Smoleń
Ewa Szczurek
Ewelina Kaźmierczak
Gabriela Błaszczak
Gabriela Żegleń
Grażyna Karczmarz
Grzegorz Kuschel
Halina Niedźwiedzka
Halina Piszczek
Halina Tęsiorowska
Hanna Jędraszko
Hanna Rozmuz
Inna Tumarowa
Iwona Karpińska
Iwona Katolik
Iwona Porzucek
Izabela Kałamajska
Izabela Leszczyńska
Izabela Nowakowska
Jadwiga Pankowska
Jakub Śmieszek
Janina Dworczyk
Janina Zawadzka
Jarosław Nowakowski
Joanna Bąk
Joanna Bieda
Joanna Cichocka
Joanna Domagała
Joanna Kosińska
Joanna Kowal
Joanna Kucharczyk
Joanna Lisowska-Woytowicz
Joanna Pisarczyk
Joanna Przybylska
Joanna Sikorska
Joanna Szulta
Joanna Więcek
Jodłowski Grzegorz
Jolanta Szułakiewicz
Jolanta Wiśniewska
Jowita Sowińska
Justyna Dobrowolska
Justyna Korczak
Justyna Kozioł
Justyna Kwarciak
Justyna Laskowska
Justyna Oskroba
Justyna Pawłowska
Justyna Topolska
Justyna Zakrzewska
Kamil Mateja
Kamila Turalska
Kamila Żak
Karol Dziedziński
Karolina Cichocka
Karolina Dębowska
Karolina Gutowska
Karolina Jaskółka-Jedziniak
Karolina Kutna
Karolina Przytułka
Karolina Ulaszek
Karolina Zaręba
Katarzyna Bardziej
Katarzyna Bartnicka
Katarzyna Byczek
Katarzyna Czarnecka
Katarzyna Dyczko
Katarzyna Farbowska-Borończyk
Katarzyna Głogowska
Katarzyna Górny
Katarzyna Hein
Katarzyna Jurek-Kubat
Katarzyna Kozioł
Katarzyna Kubińska
Katarzyna Lasota
Katarzyna Leja
Katarzyna Luberda
Katarzyna Marszcik
Katarzyna Mikołajczyk
Katarzyna Mleczek
Katarzyna Rachwał
Katarzyna Rumianowska
Katarzyna Rus
Katarzyna Sierosławska
Katarzyna Widomska
Katarzyna Zyziuk
Kinga Owczarek
Kinga Polińska
Kinga Sewczyszyn
Klaudia Basińska
Klaudia Bryja
Krystyna Szczygieł
Laura Gwoździńska
Lidia Abramek
Lidia Siejak
Lidia Wroniewska
Magda Gudra-Powlok
Magdalen Aleksandrowicz
Magdalena Kłos
Magdalena Markiewicz
Magdalena Sadowska
Magdalena Wilary
Magdalena Wojciechowska
Magdalena Woźniak
Małgorzata Sojka-Kucek
Małgorzata Borowiecka
Małgorzata Krupińska
Małgorzata Kubanek
Małgorzata Malinowska
Małgorzata Misiołek
Małgorzata Pustkowska
Małgorzata Rutkowska
Małgorzata Szczurek
Małgorzata Warchapowicz
Maria Jasińska
Maria Markiewicz
Maria Stawiasz
Maria Strojek
Maria Średzińska
Marika Trzciniecka
Marlena Babicz
Marta Bagińska
Marta Bogdan
Marta Czerwińska
Marta Dymkowska
Marta Keller
Marta Średzińska
Marta Wojtczak
Martyna Angowska
Martyna Petrow
Marzena Gancarska
Marzena Iwicka
Marzena Kwiatkowska
Marzena Sokołowska
Mateusz Naskręt
Milena Roze-Rychtik
Monika Czachor
Monika Głuchowska
Monika Jastrzębska
Monika Kwiatkowska
Monika Macalicz
Monika Maciej
Monika Michałowska
Monika Mulawka
Monika Ostrowska
Monika Smalara
Monika Wąż
Monika Wysoka-Szpejza
Natalia Błaszkowicz
Natalia Bożejewicz
Natalia Lisek
Natalia Mochol
Olga Sikora
Patrycja Garwarska
Patrycja Otocka
Paulina Piotrowska
Paulina Witek
Paweł Tuszyński
Piotr Rakazy
Piotr Służały
Przemysław Pełka
Regina Grąbczewska
Renata Bałda
Renata Błotko
Renata Budkieiwcz
Renata Choińska
Renata Fisior
Renata Lorenc
Renata Pawłowska
Renata Pietrzyk
Renata Węgrzyn
Robert Wuzka
Roksana Paszkot
Romana Bernacka
Sylwia Kozak
Sylwia Ossowska
Sylwia Solis
Tamara Domagała
Tatiana Sidecka
Teresa Buchalik
Urszula Biełach
Urszula Niemiec
Waldemar Słomczyński
Wenesa Jaśkowiak
Weronika Milaniak
Wiesław Kowalski
Wiesława Klimek-Florczak
Wiesława Zaleska
Wioletta Cierzynska
Wioletta Mikołajczyk
Wioletta Radecka
Zenona Niepsuj
Zofia Przyjemska

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>