Konkurs „Ibuaroma” – lista laureatów!9 listopada 2018

IBUAROMA-ulotkaA4-01-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Ibuaroma”!

Prawidłowa odpowiedź:
Ibuaroma to jedyne w Polsce plastry dla dzieci od 18. miesiąca życia z olejkami eterycznymi?
TAK

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.
101.
102.
103.
104.
105.
106.
107.
108.
109.
110.
111.
112.
113.
114.
115.
116.
117.
118.
119.
120.
121.
122.
123.
124.
125.
126.
127.
128.
129.
130.
131.
132.
133.
134.
135.
136.
137.
138.
139.
140.
141.
142.
143.
144.
145.
146.
147.
148.
149.
150.
151.
152.
153.
154.
155.
156.
157.
158.
159.
160.
161.
162.
163.
164.
165.
166.
167.
168.
169.
170.
171.
172.
173.
174.
175.
176.
177.
178.
179.
180.
181.
182.
183.
184.
185.
186.
187.
188.
189.
190.
191.
192.
193.
194.
195.
196.
197.
198.
199.
200.
201.
202.
203.
204.
205.
206.
207.
208.
209.
210.
211.
212.
213.
214.
215.
216.
217.
218.
219.
220.
221.
222.
223.
224.
225.
226.
227.
228.
229.
230.
231.
232.
233.
234.
235.
236.
237.
238.
239.
240.
241.
242.
243.
244.
245.
246.
247.
248.
249.
250.
251.
252.
253.
254.
255.
256.
257.
258.
259.
260.
261.
262.
263.
264.
265.
266.
267.
268.
269.
270.
271.
272.
273.
274.
275.
276.
277.
278.
279.
280.
281.
282.
283.
284.
285.
286.
287.
288.
289.
290.
291.
292.
293.
294.
295.
Magdalena Biernacka
Magdalena Pelc
Katarzyna Karczewska
Joanna Żybort
Joanna Zygmunt
Jolanta Waszkiewicz
Sylwia Gałązka
Martyna Wróbel-Hadruś
Andrzej Kmicik
Agnieszka Tobiś
Agnieszka Flak
Agata Kubicka
Urszula Biełach
Edyta Dziak
Roksana Krapik-Krupa
Danuta Straszyńska
Karolina Rychta-Żurek
Joanna Kucharczyk
Anna Gniadek
Anna Madejska
Elżbieta Sulik Pyskowice
Monika Stankiewicz
Elżbieta Sulik Gliwice
Elwira Kamińska
Anna Wasilewska Mońki
Barbara Karpeta-Tyc
Aneta Wasilewska Nysa
Małgorzata Czarnecka
Danuta Malczyk
Jolanta Sumowska
Dominika Kulka
Katarzyna Kociszewska
Malwina Ziemlańska
Justyna Dudek
Magdalena Juszczyk
Iwona Abramek
Anna Kucharska
Magdalena Markiewicz
Teresa Bąkała
Monika Kostrowska
Karolina Boroszko
Marta Stanecka
Baranowska Anna
Katarzyna Płatka
Marzena Kulińska
Marta Umińska
Anna Kruszyńska
Ewa Motyl-Pypno
Justyna Szmit
Katarzyna Noszczyk
Małgorzata Kapka
Monika Surudo
Katarzyna Solińska
Justyna Bartela
Karolina Rosińska
Alicja Nowak
Magdalena Szadkowska
Magdalena Gdynia
Dorota Wojak
Ewelina Rybszalger
Małgorzata Witczak
Agnieszka Murawska
Julita Lipińska
Karolina Wajer
Justyna Rozmach
Agata Brachowska
Dorota Muszalik
Anna Krypel
Katarzyna Kozioł
Joanna Przybylska
Romana Bernacka
Beata Radzikowska
Małgorzata Jankowiak-Andrzejciak
Justyna Popławska
Justyna Sapiega
Szymon Kozłowski
Barbara Rajczak
Paulina Kuczyńska
Aleksandra Michalczewska
Joanna Koszykowska
Aneta Majewska
Aleksandra Miśkiewicz
Magdalena Tomasik
Katarzyna Kipta
Renata Choińśka
Sławomira Maniak
Monika Ślusarczyk
Joanna Sićko
Jagoda Tysiak
Renata Kusiak
Klaudia Seroczyńska
Agnieszka Kujawska
Andrzej Świerzewski
Joanna Albin
Katarzyna Buczek
Sabina Zegar
Katarzyna Hamera
Laura Surek
Agnieszka Wysocka
Aneta Jastrzębska
Magdalena Michalska
Jadwiga Runge
Aleksandra Klarkowska
Magdalena Janiszewska
Ilona Sobczak
Ewa Orocka
Jolanta Typrowicz
Angelika Zubkiwiecz
Marzena Sitek
Magdalena Aranowska
Marta Kaczyńska
Izabela Paszczyk
Danuta Kowalczyk
Monika Gieleta
Sandra Budnik
Ilona Morawska
Małgorzata Florkowska
Kamila Majksmer
Sabina Bochno
Anna Przybyła
Anna Mrozinska-Grabkowska
Paweł Bieńkowski
Violetta Capek
Agnieszka Stepien
Katarzyna Piotrowska
Klaudia Kocik
Kinga Mocek
Danuta Zarębska
Kamila Rosińska
Agnieszka Witczak
Magdalena Bartyla
Jolanta Jeziorska
Joanna Domańska
Agnieszka Nowak
Sylwia Powierza
Anna Majewko
Kinga Kowalczyk
Patrycja Stańczak
Justyna Wiśniewska
Marzena Pobłocka
Joanna Głogowska
Izabela Mazurkiewicz
Iwona Pępek
Kinga Dyłas-Dzień
Barbara Antoszewska
Olga Orłowska
Justyna Pruszyńska
Katarzyna Majka
Joanna Majka
Ewelina Szczyrek
Renata Dąbrowska
Magdalena Makówka
Elżbieta Kowalik
Izabela Toska
Małgorzata Ziętek
Justyna Orłowska
Barbara Bogacz
Katarzyna Łagocka
Kinga Kalabis
Aneta Soczomska
Małgorzata Ruchińska
Anna Ludew
Natalia Motyka
Agata Oszyna
Urszula Pośkiewicz
Anna Malejka
Martyna Bugaj
Anna Bodyna
Dorota Małolepsza
Marta Olejniczak
Klaudia Kruszewska
Anna Skorupska
Kinga Moś
Anna Ryba
Monika Cubułka
Paulina Dąbrowska
Anna Kłodawska
Justyna Pawłowska
Lidia Styblińska
Agnieszka Zaleśna
Anna Bartosiewicz
Magdalena Turek
Malwina Lewandowska
Artur Żyła
Kamila Sawicz
Urszula Sadowska
Katarzyna Rachwał
Karolina Wołojewicz
Barbara Pstrągowska
Anna Antosz-Kryczek
Michał Wiśniewski
Małgorzata Oświecińska
Katarzyna Gralec
Aneta Pawluch
Magdalena Wilk
Dorota Neć
Anna Karasińska
Katarzyna Lasota
Marta Zembrzycka
Anna Konstanty
Agata Każmierska
Monika Szwed
Barbara Kowalik
Anna Chojnicka
Halina Łapińska
Agnieszka Zaniewska
Anna Jasek
Alicja Mida
Anna Sadowska
Anna Biedrzycka-Lalak
Edyta Nowicka
Ewa Dobrzeniecka
Katarzyna Stefańska
Ewa Stary
Danuta Jastrzębska
Żaneta Grzelczyk
Emilia Owczarek
Joanna Pisula
Agnieszka Tomczak
Jolanta Osińska
Żaneta Witkowska
Katarzyna Plichta
Milena Zambrzycka
Paulina Grzelecka
Renata Piegat
Beata Walenciak
Milena Seweryn
Bogdan Cywiliński
Małgorzata Krzykała
Karolina Pstrągowska
Anna Pacholska
Ewa Kania
Grzegorz Płatek
Justyna Skrzypek
Honorata Kiełb
Beata Alicka
Joanna Maszlanka
Diana Gieron
Karolina Dziubek
Tomasz Kuś
Katarzyna Kuborzek
Sabina Sawera Kąty
Alicja Dusza
Renata Janos
Stefania Surleta
Jolanta Pająk
Danuta Ptaś
Katarzyna Krośkiewicz
Aleksandra Marusińska
Agata Kozula
Anna Kmiecik
Anna Gapińska
Justyna Romanowska
Marlena Warchapowicz
Krzysztof Filipiak
Anna Kalandyk
Aleksandra Figiel
Patrycja Słepkowska
Aneta Kędzierska
Barbara Figiel
Paulina Pokorny
Dominika Sitek
Anna Kowalczyk
Aleksandra Kosińska
Wioleta Mystkowska
Ewelina Łapińska
Rosanna Pawlik
Karolina Chuda
Joanna Michalak
Elżbieta Telecka
Magdalena Wójcicka
Gabriela Jasiewicz
Aleksandra Kumat
Iwona Meder
Anna Baran
Ewelina Post
Maria Hypka
Monika Maciej
Gabriela Twocha
Renata Sójka
Ewelina Torbus
Małgorzata Szymkiewicz
Marcelina Dymała
Ewelina Mantyk
Agata Michalczyk
Marta Wąsik
Urszula Ptaś
Katarzyna Peczek
Paulina Pokorny
Renata Jaros
Małgorzata Bazińska
Jolanta Pająk
Sabina Sawera
Katarzyna Kuboszek
Alicja Dusza

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>