Konkurs „Eloderm” – lista laureatów!17 października 2018

Pocztowka_Eloderm_A5-2-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Eloderm”!

Prawidłowa odpowiedź: 1. kompleks Omega 3-6-9

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Karolina Wieczorek
Izabela Bajorek
Anna Waląg
Dominika Świerzowska
Edyta Potaniec
Joanna Wenta
Bożena Budner
Beata Liśkiewicz
Magdalena Molak
Barbara Sambor
Ewa Spaczyńska
Agnieszka Musiał
Grażyna Wrońska
Elwira Cieślak
Anna Banach
Magdalena Sikora
Ewa Rubiś
Magdalena Wacławek
Barbara Łobodziec
Daria Wysocka
Paulina Górowska
Beata Sowińska
Marta Rewiś
Dagmara Kras
Barbara Grzelak
Joanna Kędzia
Marta Bobik
Marta Ludwiczak-Nowakowska
Aneta Kuliniak
Klaudia Dzida
Sylwia Trojanowska
Aleksandra Jadach
Dominika Przeor
Anna Ptak
Olga Stebner
Katarzyna Statkiewicz
Agnieszka Wojciechowska
Anna Wilgosz
Sylwia Spiradek
Ewa Tomanik
Karolina Grabowiec
Wioleta Zielińska
Anna Garbacik
Joanna Szybka
Karolina Wyborska
Sara Matuszewska
Ewa Jakubowska
Agnieszka Dudzia
Katarzyna Król
Małgorzata Synowiec
Weronika Rakowska
Sylwia Bajor
Anna Romachów
Kamila Pomichowska
Joanna Piotrowska
Magdalena Karwowska
Sylwia Duda
Anna Cimochowska
Adrianna Dębińska
Joanna Arendacz
Katarzyna Nikoniuk
Elżbieta Antoszczak
Robert Konieczny
Dominika Gierula
Edyta Kloch
Ewa Kalinowska
Ewa Czaplicka
Magdalena Górniak
Maria Rutkowska
Agnieszka Kujawska
Agnieszka Szewczyk
Karolina Kołodziejczyk
Alicja Luter
Martyna Gielata
Aleksandra Wiśniewska
Marta Wojtkiewicz
Barnadeta Morek
Magdalena Tomasik
Anna Mincberg
Klaudia Seroczyńska
Joanna Żybura
Aneta Romanik
Kinga Krupa
Marzena Król
Magdalena Kowalska
Iwona Kawka
Jolanta Kustra
Barbara Bałan
Magdalena Wawreńczuk
Renata Piekut
Ewelina Parzas
Joanna Maron-Krzemińska
Aleksandra Skwark-Sokołowska
Karolina Lewandowska
Aleksandra Szynkiewicz
Agnieszka Wysocka
Magdalena Pelg
Małgorzata Suchecka
Joanna Chruszcz
Iwona Kozik
Pniewy
Gorlice
Gorlice
Gorlice
Lisewo
Reda
Płońsk
Gdańsk
Konstancin- Jeziorna
Tarnów
Zielona Góra
Sieradz
Warszawa
Kalisz
Opalówek
Góra Kalwaria
Kalisz
Łódź
Lublin
Szczecin
Szczecin
Przeworsk
Jasło
Jasło
Reda
Kalisz
Namysłów
Namysłów
Łęknica
Pszczyna
Warszawa
Warszawa
Pszczyna
Pszczyna
Płock
Płock
Żary
Legnica
Legnica
Włocławek
Dębica
Bytoń
Pruszyn
Bobrowniki
Waganiec
Wrocław
Wrocław
Wrocław
Legnica
Kunice
Włocławek
Pisz
Pisz
Pisz
Pisz
Pisz
Kolno
Grajewo
Pisz
Szczecin
Łosice
Przecław
Kłodzko
Ligota
Tarnów
Działdowo
Działdowo
Poznań
Kowal
Włocławek
Mielec
Suszec
Mizerów
Piasek
Iława
Nidzica
Nowe Miasto Lublin
Węgrów
Gdańsk
Węgrów
Otorowo
Tarnów
Wojnicz
Nowy Sącz
Pniewy
Orzesze
Głuszyca
Kraków
Warszawa
Dębe Wielkie
Warszawa
Włocławek
Włocławek
Włocławek
Świecie
Włocławek
Włocławek
Żary
Jasło
Jankowice

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>