Konkurs „VENOSAN caps suplement diety” – lista laureatów!20 lipca 2018

Venosan_Karta_konkursowa2-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „VENOSAN caps suplement diety”!

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Katarzyna Goceł
Katarzyna Brzana
Aleksandra Piecuch
Aleksandra Drążkiewicz
Marzena Wasiak
Krystyna Misztal
Marta Lukaszuk
Małgorzata Kwiecień-Ziomek
Marta Szepietowska
Małgorzata Czyż
Danuta Bajorek
Małgorzata Fiłonowicz
Monika Miłosz
Joanna Bogdziun
Beata Bednarczyk
Monika Jurzysta
Adam Ćwikowski
Dariusz Gozdan
Mariola Witaszek
Dorota Redzynia- Tarka
Alicja Janczyllik
Sylwia Gosk
Joanna Łada
Patrycja Kalinowska
Ewa Kurnicka
Bożena Hadyk
Dorota Goj
Małgorzata Rybołowicz
Monika Wojcicka
Marzena Stypułowska
Joanna Adamska
Monika Tarasiewicz
Kamila Jagusiak
Grażyna Zalewska
Anna Zabielska
Barbara Antoszewska
Elżbieta Mikut
Agata Kujawska
Anna Gierej
Monika Łukaszewicz
Anna Śreniawska
Krystyna Zeżoń
Lucyna Targ
Anna Stecka
Joanna Jachymek
Magdalena Ćwiecka
Dorota Zając
Agnieszka Mróz
Sandra Krupa
Katarzyna Kożuch
Milena Seweryn
Agnieszka Bardzyńska
Karina Żmuda
Joanna Lipczyńska
Justyna Karpała
Barbara Zakrzewska
Weronika Simko
Teresa Kamińska
Marzena Andres-Potoczny
Małgorzata Knap
Gabriela Kostańska
Anna Wojska
Andrzej Margol
Anna Jasek
Anna Słodkiewicz
Joanna Szczęsna
Katarzyna Sikora
Ewelina Kapela
Jowita Kokoszko
Dominika Sitek
Małgorzata Ogonowska
Ewelina Robak
Bartosz Skarżyński
Katarzyna Chodacka
Izabela Jabłońska
Karolina Jeleniewska
Monika Kosior
Justyna Cieplak
Marta Lissowska
Maria Szpil
Małgorzata Szudłowska-Wójcik
Barbara Pedrys
Anna Boba
Anna Mazurek
Marta Klimkowska
Natalia Mróz
Małgorzata Mikita
Agnieszka Choińska
Justyna Bebek
Joanna Górka-Długosz
Edyta Adameczek
Ewa Wawrzecka
Katarzyna Sobolewska
Agnieszka Adamowicz
Anna Czech-Piwowarska
Anna Paszkiewicz
Magdalena Biłas
Izabela Kozik
Olga Kubiak-Krynke
Dorota Stachnik
Warszawa
Warszawa
Lublin
Lublin
Warszawa
Zambrów
Siedlce
Warszawa
Wyszków
Mińsk Mazowiecki
Wyszków
Białystok
Ryki
Warszawa
Warszawa
Trojanów
Warszawa
Olsztynek
Kętyn
Morąg
Czarna Białostocka
Zambrów
Zambrów
Olsztynek
Stalowa Wola
Olkusz
Katowice
Białystok
Biskupiec
Białystok
Jasionów
Różan
Konopiska
Ostrołęka
Ostrołęka
Ostrołęka
Tuchów
Kuźnica
Sokółka
Suwałki
Kraków
Koszyce
Kraków
Kraków
Lublin
Kraśnik
Krasnystaw
Krasnystaw
Gliwice
Styrzyniec
Strachowice
Kraków
Kraków
Tarnów
Gdów
Kraków
Leżajsk
Leżajsk
Leżajsk
Kołaczyce
Krosno
Białystok
Szczebrzeszyn
Sędziszów Małopolski
Węgorzewo
Węgorzewo
Siemianowice
Łaszew
Warszawa
Sierpc
Stalowa Wola
Stalowa Wola
Warszawa
Dębno
Bytom
Białystok
Sieniawa
Ruda Śląska
Kraków
Brzesko
Brzesko
Oświęcim
Polanka Wielka
Bochnia
Białystok
Białystok
Białystok
Białystok
Katowice
Gdów
Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski
Suwałki
Dąbrowa Białostocka
Kolno
Rozogi
Sanok
Lublin
Warszawa
Kraków

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>