Konkurs „Flegamax” – lista laureatów!17 kwietnia 2018

FLEGAMAX_KARTKA_21_02_2018-kopia-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Flegamax”!

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
Katarzyna Wankiewicz-Saad
Sylwia Kowalczyk
Zuzanna Wróblewska
Anna Basienak
Krzysztof Banan
Monika Piasecka
Justyna Oskroba
Teresa Przybylska
Izabela Pochanke
Natalia Śmiałek
Artias Hussein
Karolina Gorzkowicz
Ewa Targowska
Agnieszka Skupień
Irena Głąb
Katarzyna Bajer
Iwona Buchta
Aleksandra Kożuch
Katarzyna Chełmicka
Marta Szcześniak
Izabela Kuziw
Jadwiga Bajer
Marta Majer
Anna Gruszczyńska
Karolina Marzec
Marta Went
Marlena Matczak
Aleksandra Kwirant
Monika Kołakowska
Karolina Działak
Wioleta Kujawa
Iwona Bąk
Jarosław Byczek
Piotr Wenc
Maja Sikora
Małgorzata Piróg
Piotr Rakoczy
Edyta Rutana
Piotr Zastępa
Klaudia Widera
Michał Gałka
Magdalena Aleksandrowicz
Wioletta Czerwińska
Renata Kałuzińska
Katarzyna Kozioł
Romana Bernacka
Marzena Rusinek
Marta Szcześniak
Ewa Łucak
Adrianna Krynicka
Barbara Janocha
Monika Jaworska
Beata Bzinkowska
Ilona Sieradzka
Kamila Zawadzka
Katarzyna Rumianowska
Agnieszka Śmieszniak
Małgorzata Krysiak
Joanna Kaup
Anna Pacała
Anna Kuczera
Urszula Leśniak
Maria Konior
Agnieszka Bojanowska-Dobrowolska
Angelika Zubkiewicz
Izabela Paszczyk
Karolina Kucharczyk
Małgorzata Salicka
Marta Cynik
Sylwia Wysocka
Joanna Jakubik
Urszula Makieła
Olga Wizońska
Marlena Podyma
Jadwiga Tabaj
Romana Bernacka
Anna Kotwicka
Daria Adamska
Julia Sikorska
Sylwia Frączek
Anna Marek
Monika Łukasik
Adrianna Kowalska
Aneta Wiadrowska
Tadeusz Lenartowicz
Maciej Kurcman
Maria Rojek
Karolina Mierzwa
Monika Śliwa
Agnieszka Wójcik
Ewa Tybor
Sylwia Ścisło
Barbara Babac
Anna Oświecińska
Joanna Krassowska
Danuta Nowakowska
Albert Wacławik
Beata Kuca
Marta Michałowska
Ewelina Puchała
Joanna Kamińska-Podębska
Patrycja Hojka
Karolina Janota
Barbara Pankiewicz
Anna Raczyk
Monika Świtała
Justyna Jakubowska
Natalia Krawiec
Kinga Zuchańska-Obara
Katarzyna Jarosińska
Sylwia Michalewska
Kinga Berk
Monika Sobocińska-Chlebowska
Dominika Kucińska
Paulina Gralak
Agata Mordaka
Magdalena Fiłek-Filikowska
Anna Spętana
Anna Majenska
Joanna Szczęsna
Halina Stępień
Urszula Faltyn
Żaneta Cieplińska
Agata Similak
Urszula Fromm
Agnieszka Bukowska
Agnieszka Mikołajczak
Barbara Śmierzyńska
Marta Bogusz
Monika Ewa Jurzysta
Wioletta Grzywińska
Andżelika Witkowska
Natalia Kruzińska
Marta Mordarska
Marta Głód
Milena Kędra
Jolanta Krzemińska
Magdalena Gniadek
Joanna Frankowska
Bożena Mont
Marcin Podębski
Natalia Pacholczyk
Marlena Witaszek
Patrycja Charozińska
Izabela Zaczek
Urszula Sadowska
Aneta Chodakowska-Witczak
Magdalena Piotrkowska
Paulina Fedyk
Angelika Solińska
Wojciech Wacławik
Ewa Siwik
Ewa Sawińska
Bernadetta Czajka
Magdalena Bartosiak
Beata Goerke
Aleksandra Jankowska
Magdalena Janiszewska
Wioleta Smarzyńska
Wioleta Sobczak
Wiesława Czajkowska
Beata Rogozińska
Mariola Gawrzyń
Urszula Cielec
Marta Piotrowska
Jolanta Werbowska-Puścizna
Katarzyna Sekuła
Sławomir Kopczewski
Lidia Łatka
Maria Świeboda
Małgorzata Derlatka
Aleksandra Chodakowska
Agata Kalinowska-Matysek
Anna Górska
Katarzyna Moryś
Adriana Zwarycz
Jolanta Cicharzewska
Marlena Matczak
Ewelina Kaźmierczak
Kinga Kwiatkowska
Agata Siembieda
Magdalena Kocur
Ewa Dzikowska
Wiesława Szymańska
Karolina Marzec
Halina Bogunia
Żaneta Stefańczyk
Barbara Kata
Joanna Kulbat
Milena Kaczmarek
Beata Małecka
Magdalena Pelc
Magdalena Biernacka
Joanna Maron-Krzemińska
Beata Andruszkiewicz
Magdalena Szuszda
Robert Tadulewicz
Kamila Wieczorek
Ilona Petrow
Agata Kozula
Toruń
Toruń
Lubicz Górny
Lipno
Toruń
Toruń
Wąbrzeźno
Zielona Góra
Zielona Góra
Sanok
Golub-Dobrzyń
Golub-Dobrzyń
Ostrowite
Opole
Opole
Ruda Maleniecka
Rybnik-Kamień
Rypin
Rypin
Sosnowiec
Końskie
Końskie
Goszczanów
Piotrków Trybunalski
Deszczno
Grzegorzew
Grzegorzew
Olsztyn
Olsztyn
Mirzec
Piątek
Warszawa
Jasło
Brzyska
Gorlice
Osobnica
Dąbrówka
Jasło
Gorlice
Opole
Brąszewice
Łasin
Biskupiec
Sulejów
Brzezia Łąka
Oleśnica
Sosnowiec
Sosnowiec
Sosnowiec
Gołdap
Krynica Zdrój
Białystok
Kielce
Wołomin
Golub-Dobrzyń
Golub-Dobrzyń
Zbiersk
Zielona Góra
Szczecin
Zielona Góra
Brzesko
Wielogłowy
Nowy Sącz
Jasło
Szczecin
Szczecin
Pyrzyca
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Włodzimierzów
Syców
Gorlice
Oleśnica
Syców
Oleśnica
Grzegorzew
Wał-Ruda
Wołomin
Lisia Góra
Biskupiec
Barczewo
Golub-Dobrzyń
Szczecin
Gorlice
Szymbark
Kobylanka
Gorlice
Zagórzany
Tarnów
Rychtal
Mońki
Szczecin
Przedecz
Tarnów
Tarnów
Tarnów
Jasło
Węgorzewo
Trzcinica
Warszawa
Warta
Szczecin
Sieradz
Warta
Warszawa
Warszawa
Oleśnica
Warszawa
Nidzica
Jelenia Góra
Tomaszów Mazowiecki
Ujazd
Tomaszów Mazowiecki
Jelenia Góra
Sieradz
Starachowice
Węgorzewo
Tomaszów Mazowiecki
Ostrzeszów
Golub-Dobrzyń
Wróblew
Oleśnica
Oleśnica
Reda
Węgorzewo
Wola Mysłowska
Trojanów
Golub-Dobrzyń
Ostrowite
Ostrowite
Tylicz
Grybów
Krzywda
Sosnowiec
Bobowa
Pleszew
Ostrów Wielkopolski
Jarocin
Ostrów Wielkopolski
Kętrzyn
Mrągowo
Mrągowo
Mrągowo
Kętrzyn
Mrągowo
Mrągowo
Sosnowiec
Łagów
Gdańsk
Sosnowiec
Sosnowiec
Radom
Grudziądz
Grudziądz
Łasin
Grudziądz
Grudziądz
Nowa Wieś
Grabica
Piotrków Trybunalski
Ujazd
Mrągowo
Mrągowo
Mrągowo
Bartąk
Pawłów
Starachowice
Starachowice
Gdańsk
Gdańsk
Grudziądz
Warszawa
Toruń
Ostrów Wielkopolski
Grzegorzew
Poznań
Mirzec
Starachowice
Sanok
Kalisz
Deszczno
Deszczno
Szczerców
Widawa
Szczerców
Bełchatów
Bełchatów
Bełchatów
Włocławek
Szpetal Górny
Włocławek
Olsztyn
Olsztyn
Bartąg
Mikołajki
Rybnik
Wrocław

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj