Regaty dla Farmaceutów!12 sierpnia 2014

W dniach 4-7 września 2014 r. Okręgowa Izba Aptekarska w Olsztynie organizuje 3. edycję Żeglarskich Mistrzostw Polski Aptekarzy. Regaty odbędą się w Wilkasach koło Giżycka nad jeziorem Niegocin. „Farmacja Praktyczna” jest patronem medialnym wydarzenia.

źródło: Olsztyn.oia.org.pl

Organizatorzy zachęcają wszystkie Okręgowe Izby Aptekarskie do wystawienia swoich załóg. W regatach mogą brać udział 4-osobowe załogi. Na każdym jachcie wymagana jest obecność co najmniej dwóch aptekarzy. Jeden z nich musi posiadać uprawnienia (patent żeglarski). Rywalizacja odbędzie się w trzech kategoriach (o puchar Prezesa NRA, o puchar Prezesa OIA i statuetkę najlepszego Nawigatora regat).

Starty regatowe odbędą się w piątek i sobotę. Odprawa sterników o godz. 9.00. Dla kibiców i sympatyków żeglarstwa w sobotę uruchomiony będzie specjalny statek w celu oglądania regat z bliskiej odległości.

Zapraszamy do udziału w regatach wszystkich żeglarzy aptekarzy i sympatyków żeglarstwa oraz sympatyków aptekarstwa. Zapraszamy do wspólnej zabawy i śpiewania szant!

Więcej szczegółów: www.olsztyn.oia.org.pl

Deklaracja uczestnictwa i program regat: pobierz

Wypełnione i podpisane deklaracje należy składać w biurze Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie, wysyłać na adres Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie (ul. Partyzantów 79/9, 10-402 Olsztyn) bądź na adres e-mail: oiaols@ol.onet.pl