Seniorzy spełniają marzenia z Acardem2 lipca 2014

26 czerwca na Placu Zamkowym w Warszawie odbyło się wyjątkowe wydarzenie – kilkadziesiąt starszych osób zatańczyło w rytm muzyki, chcąc pokazać, że niezależnie od wieku można być aktywnym i cieszyć się życiem. Wydarzenie zainaugurowało nową akcję Grupy Polpharma, organizatora kampanii „Ciśnienie na życie”, producenta leku Acard.

źródło: Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o.

Często mówi się, że polscy seniorzy to osoby smutne, bierne, pozbawione energii do działania. Prawda jest jednak taka, że bez względu na wiek każdy z nas ma marzenia i chce realizować swoje pasje.

Konkurs „Seniorzy spełniają marzenia z Acardem” to odpowiedź na te często niedoceniane potrzeby seniorów. W ramach akcji, Grupa Polpharma spełni marzenia wybranych osób po 50. roku życia. Marzysz o meczu na Wembley lub gorącym tangu pod wieżą Eiffla? Teraz, biorąc udział w konkursie, możesz zrealizować swoje marzenia razem z Acardem. Szczegóły na stronie www.cisnienienazycie.pl oraz na łamach dwutygodnika „Przyjaciółka”.

Akcję zainaugurował Flash Mob, czyli zaskakujący event w przestrzeni publicznej – w tym przypadku na Placu Zamkowym w Warszawie. Około godziny 16 na placu zebrała się grupa kilkudziesięciu starszych osób z projektu „Dancing międzypokoleniowy”, które w ustalonym momencie wyłoniły się z tłumu przechodniów i ni stąd ni zowąd zaczęły tańczyć. Towarzyszyła im muzyka grana przez 75-letnią dj Vikę, która sama jest doskonałym przykładem na to, że pragnienia można spełniać w każdym wieku.