Metamorfozy: W ostrych barwach1 października 2013

metamorfozy-w-ostrych-barwach-5

Pani Anna Trojanowska, farmaceutka z Milanówka, pozwoliła nam nie tylko na odświeżenie garderoby, ale i całkowitą zmianę wyglądu. Efekty były wspaniałe, a pani Ania okazała się świetną i wdzięczną modelką.

Makijaż – Sergiusz Osmański, wizażysta
Kluczowym elementem przemiany było ujednolicenie kolorytu cery, zniwelowanie zaczerwienień poprzez aplikację kryjącego podkładu. Oczy podkreśliliśmy brązami, a dla przełamania użyliśmy kredki w kolorze morskiej zieleni.Policzki zostały wymodelowane bronzerem. Dodaliśmy też odrobinę rozświetlacza, a usta podkreśliliśmy pomadką w bardzo modnym, naturalnym kolorze.

Fryzura – Tomasz Burkacki, fryzjer
Pani Anna miała krótką fryzurę, jednak wymagała ona od nas kilku poprawek. Włosy zostały zbyt mocno wycieniowane, a ich naturalny kolor nie eksponował walorów pani Anny. Dzięki ich przyciemnieniu, uzyskaliśmy wspaniały efekt. Zmiana odcienia włosów wydobyła piękny kolor oczu i sprawiła, że skóra nabrała zdrowego, świeżego wyglądu. Mocniej wycięte boki wysmukliły optycznie twarz naszej bohaterki. W ten sposób poprzez strzyżenie i koloryzację wydobyłem z naszej modelki 100% kobiecości. Ze wspaniałym efektem.

SesjaJulia Dunin, fotograf
Stylizacja, nowa fryzura i make-up ukazały panią Anię jako kobietę silną i nowoczesną. Podczas sesji skupiałam się na pokazaniu bohaterki jako ciepłej i serdecznej osoby, jednocześnie podkreślając modową stronę jej metamorfozy. Uroda i nowy look pasowały do chłodnej aury na zewnątrz, dlatego całą sesję przeprowadziliśmy w plenerze.

Anna Trojanowska: Metamorfoza była dla mnie jak kolorowy sen. Piękne miejsca, wspaniali ludzie i ogrom pozytywnych wrażeń. Prawdziwą przyjemnością było obserwowanie ekipy Metamorfoz – to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem robili wszystko, by z każdej z uczestniczek wydobyć to, co w niej najpiękniejsze. A błysk w oczach pań po metamorfozie – bezcenny. Do tego świetna organizacja, przemiłe niespodzianki, cudowny relaks w SPA. Dziękuję za „pokolorowanie” mojej szafy, genialną fryzurę, namówienie mnie na śmielszy makijaż, za wszystkie bardzo miłe i niezapomniane chwile.