VII Plenerowe Spotkanie Aptekarzy Mazowsza za nami15 lipca 2013

vii-pleneroe-spotkanie-aptekarzy-mazowsza

Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie po raz siódmy zorganizowała Plenerowe Spotkanie Aptekarzy Mazowsza. Tym razem farmaceuci spotkali się 2 czerwca na terenie kompleksu pałacowo-parkowego w Jabłonnie. Patronem medialnym wydarzenia była Farmacja Praktyczna.

Rozległy park gościł niemal 2 tys. farmaceutów z rodzinami z Mazowsza i okolic. Poza bogatym programem artystycznym, na uczestników czekało blisko 20 stanowisk firm, które prezentowały swoje produkty. Tego dnia coś dla siebie znaleźć mogli zarówno dorośli, jak i ich pociechy. Zwiedzającym udostępniony został Pawilon Królewski, w którym niegdyś wypoczywał król Stanisław August Poniatowski. W scenerii zabytkowego parku, słynącego z cyklicznie odbywających się koncertów muzyki klasycznej, wystąpiła Orkiestra Straussowska Obligato, argentyński śpiewak Carlos Roulet, włoski artysta Marco Bocchin, Natalia Kowalenko z repertuarem Anny German oraz Monika Węgiel.

VII Plenerowe Spotkanie Aptekarzy Mazowsza było także okazją do zadbania o własne zdrowie, o co w szczególności zatroszczyła się Polpharma. W ramach prowadzonej przez firmę kampanii „Wykryj Jaskrę – Ocal Wzrok” podczas pikniku przeprowadzane były badania okulistyczne w kierunku jaskry, a na stoisku kampanii „Ciśnienie na Życie” dokonywano pomiarów ciśnienia krwi. Uczestnicy mogli również skorzystać z doradztwa dermatologicznego, a osób chcące zmienić swój wizerunek miały okazję zasięgnąć rady u profesjonalnego stylisty i wizażysty.

Wieczór został zwieńczony występem zespołu Feel.
źródło: Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o.