Szukając Emmy8 lipca 2013

szukajac-emmy

Jak wielka jest siła miłości matki? Wzruszająca powieść o tym, jak wielką siłą woli można pokonać największe przeszkody.

Megan spuściła córkę z oka zaledwie na kilka sekund. Wydawało się, że nic złego nie ma prawa się zdarzyć. Jednak trzyletnia Emma zniknęła bez śladu. Policyjne śledztwo nie przynosi żadnych rezultatów. Dziewczynka jakby zapadła się pod ziemię. Mijają dni, tygodnie, miesiące…

Rodzice i dwie siostry Emmy próbują uporać się z tragedią. Wszyscy stracili już nadzieję. Jedynie Megan nie chce pogodzić się z myślą, że już nigdy nie odzyska dziecka. Zdaje się jej, że widzi córkę w kolejce w supermarkecie, na placu zabaw, na ulicy. I za każdym razem przeżywa rozczarowanie, gdy okazuje się, że nie jest to Emma.

Czy można pogodzić się z utratą dziecka? Jak dalej żyć po takim doświadczeniu? „Szukając Emmy” to poruszająca opowieść o sile matczynej miłości, a także o tym, jak wiara i nadzieja pozwalają pokonać największe nawet przeszkody.

Szukając Emmy

Steena Holmes, Wydawnictwo Znak

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: EMMA, mają szansę otrzymać książkę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.