Serial z medycyną w tle18 lipca 2013

serial-z-medycyna-w-tle

Serial BBC opowiada historię Jenny Lee, młodziutkiej położnej, która przybywa do Nannatus House – klasztoru w jednej z najbiedniejszych dzielnic Londynu.

Jenny zostaje ciepło przyjęta przez zakonnice i zaprzyjaźnia się z innymi położnymi – rozrywkową Trixie, wrażliwą Cynthią i Chummy, inną nowicjuszką, pochodzącą z bogatej rodziny i zagubioną w nowym środowisku.

Poznajemy miejscową społeczność z perspektywy młodej pielęgniarki, która na rowerze odwiedza swoje kolejne pacjentki. Chociaż świat, do jakiego trafia Jenny, jest całkiem różny od tego, do którego przywykła, dziewczyna szybko zanurza się w życiowej plątaninie narodzin, śmierci, romansów i intryg społeczności, którą nauczy się kochać.

Z pamiętnika położnej

Reżyseria: Philippa Lowethorpe

Występują: Jessica Raine, Miranda Hart, Jenny Agutter, Pam Ferris

Dystrybucja: Best Film

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl maila z hasłem: PAMIĘTNIK, mają szansę otrzymać serial w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.