Metamorfozy: Powrót do przeszłości8 lipca 2013

metamorfozy-powrot-do-przeszlosci-5

Uczestniczka metamorfoz, pani Katarzyna Słowik, farmaceutka z Katowic, została przeniesiona w czasie o kilka dekad wstecz… oczywiście chodzi o modę!

Makijaż 
Sergiusz Osmański, wizażysta:Pani Kasia przeszła diametralną przemianę, ponieważ mocno skróciła włosy. Zaproponowaliśmy więc make-up, który dodatkowo świetnie podkreślił piękne brązowe oczy. Wykonaliśmy brązowy makijaż w stylu smoky eye, a tęczówkę podkreśliliśmy zielono-srebrnym cieniem, który przepięknie wydobył koloryt oka. Kości policzkowe zostały wymodelowane bronzerem i różem z odrobiną rozświetlacza. Usta pozostawiliśmy naturalne, aby na pierwszym planie pozostawały oczy.

 

 

 

 

 

 

Pani Katarzyna 
przed metamorfozą

 

metamorfozy-powrot-do-przeszlosci

metamorfozy-powrot-do-przeszlosci-2

metamorfozy-powrot-do-przeszlosci-3

metamorfozy-powrot-do-przeszlosci-4

 

 

Fryzura
Tomasz Burkacki, fryzjer:
Pani Kasia miała długie, ciemne, matowe włosy, co nieco pozbawiało je wyrazu. Dlatego po pierwsze pogłębiliśmy i nasyciliśmy ich kolor. Następnie skróciliśmy je do długości, która najbardziej sprzyja proporcjom całej sylwetki. Twarz naszej bohaterki nabrała odpowiednich proporcji dzięki graficznej grzywce. Można ją wykorzystać w każdej stylizacji. Nawet, gdy włosy zwiążemy w kucyk, grzywka będzie doskonałym wykończeniem fryzury, bez konieczności odsłonięcia całej twarzy.

Sesja
Julia Dunin, fotograf:

Metamorfoza Pani Kasi okazała się strzałem w dziesiątkę – dodała jej energii i ośmieliła do pozowania. Pani Kasia świetnie bawiła się przed obiektywem i nie bała się eksperymentować z mimiką, dlatego zdjęcia portretowe są moimi ulubionymi z tej sesji.

 

 

 

Pani Katarzyna 
po metamorfozie

metamorfozy-powrot-do-przeszlosci-1
Kasia Słowik:Na samą myśl o Metamorfozie na mojej twarzy pojawia się szeroki uśmiech. To był wspaniale spędzony czas w otoczeniu sympatycznych i niezwykle przyjaznych ludzi. Dzięki wspaniałemu sztabowi specjalistów poczułam się jak gwiazda rodem z hollywoodzkiego filmu, za co bardzo serdecznie im dziękuję. Dzięki nim otrzymałam nie tylko nową fryzurę, wskazówki dobrego makijażu i pomysł na strój, ale przede wszystkim wiarę we własne piękno.Metamorfoza była dla mnie wielką przygodą, błogo spędzonym czasem w spa a także cenną lekcją stylu, którą zapamiętam na całe życie. W trakcie tych szalonych 3 dni zarówno ekipa Metamorfoz jak i opiekunowie okazali nam wiele sympatii i świetnie dbali o nasze rewelacyjne samopoczucie. Bardzo dziękuję za niezapomnianą przygodę!