Metamorfozy: nauka żeglowania16 lipca 2013

metamorfozy-nauka-zeglowania-5

Metamorfoza Pani Joanny Pawłowskiej, farmaceutki z Bydgoszczy, pokazała, że styl marynistyczny jest wyjątkowo twarzowy. Mocne akcenty kolorystyczne uwypukliły urodę bohaterki.

MakijażSergiusz Osmański, wizażysta:Panią Joasię namówiliśmy na czerwone usta, które stanowiły clou całego make-upu. Czerwień idealnie pasowała do stylizacji o charakterze marynarskim. Rozbudowaliśmy też kreskę nad załamaniem oka przy użyciu granatowej kredki, która pięknie podkreśliła tęczówkę. Cerę wymodelowaliśmy bronzerem i dodaliśmy odrobinę rozświetlacza.

Pani Joanna 
przed metamorfozą

 metamorfozy-nauka-zeglowania

 

metamorfozy-nauka-zeglowania-2

 

metamorfozy-nauka-zeglowania-3

 

metamorfozy-nauka-zeglowania-4

 

FryzuraTomasz Burkacki, fryzjer:Pani Joanna potrzebowała jedynie nasycenia naturalnego koloru przy nasadzie włosów. Wprowadzenie jaśniejszego refleksu na końcówkach oraz przy twarzy zdecydowanie doświetliło jej rysy. Zachowałem piękne, długie i kobiece włosy. Jedynie lekkim szlifem nadałem im więcej objętości i lekkości.Sesja

Julia Dunin, fotograf:

Z bohaterką miałam świetny kontakt podczas sesji, co ułatwiło pokazanie na fotografiach jej otwartości i pogody ducha. Od początku wiedziałam, że z takim uśmiechem zdjęcia wyjdą świetnie! Look Pani Asi rodem z Saint-Tropez podsunął nam myśl, by część sesji zrobić na basenie, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Sporo zdjęć zrobiliśmy też na otwartym powietrzu przy pobliskim jeziorze. Pani Asia w obydwu lokalizacjach świetnie się sprawdziła jako modelka.

Pani Joanna po metamorfozie 

metamorfozy-nauka-zeglowania-6

Joanna Pawłowska:

Kiedy wsiadłam do pociągu mającego zawieźć mnie na Metamorfozy, umierałam ze strachu. Za to w pociągu powrotnym towarzyszyły mi już tylko – szeroki uśmiech oraz zaciekawione spojrzenia współpasażerów. Mogę śmiało powiedzieć, że to była jedna z najprzyjemniejszych przygód w moim życiu. Współtowarzyszki zmagań oraz ekipa organizatorów to tak wspaniali ludzie, że żałuję odległości na mapie, która nas wszystkich dzieli. Osobom, które wykonały moją Metamorfozę, pragnę podziękować i powiadomić je, że trzymam się wszystkich rad, tak jak obiecałam! Dziękuję w imieniu swoim i swojego męża, który dzięki tej przygodzie ma w domu gwiazdę!