„Bejbi blues”, czyli baby blues po polsku21 czerwca 2013

bejbi-blues-czyli-baby-blues-po-polsku

Reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych „Galerianek”, przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką.

„Bejbi blues” to wnikliwy, poruszający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była „wpadka”. Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze swoim chłopakiem Kubą (Nikodem Rozbicki) próbują podołać obowiązkom rodziców, choć sami jeszcze na dobre nie są dorośli. Natalia chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko.

Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie mają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym, co piszą nastolatki na internetowych forach?

Bejbi blues

Reżyseria: Katarzyna Rosłaniec,

Występują: Magdalena Berus, Magdalena Boczarska, Klaudia Bułka, Renata Dancewicz, Katarzyna Figura, Jan Frycz.

Dystrybucja: Kino Świat.

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: BLUES, mają szansę otrzymać film w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.