„Anna Karenina”. Klasyka w dobrym wydaniu14 czerwca 2013

anna-karenina-klasyka-w-dobrym-wydaniu

Na DVD ukazała się właśnie interesująca pozycja – „Anna Karenina”. 4 nominacje do Oskara – 1 statuetka za kostiumy. Po sukcesach kasowych filmów „Duma i uprzedzenie” oraz „Pokuta”, Keira Knightley i uznany reżyser Joe Wright już po raz trzeci spotkali się na planie filmowym.

Ekranizacja najsławniejszej powieści rosyjskiego pisarza Lwa Tołstoja pod takim samym tytułem.

Poznajemy w niej główną bohaterkę Annę Kareninę, żonę starszego, prowadzącego spokojny i stabilny tryb życia urzędnika, który jednak emocjonalnie nie dorasta swej żonie do pięt. Dla niego najważniejsze są pozory składnego życia małżeńskiego i jak najlepsza pozycja społeczna, a zachcianki żony typu miłość, namiętność, bezpieczeństwo i porozumienie dusz są mu obce. Jedyną pociechą w tym nudnym życiu jest dla Anny jej mały synek, z którym spędza najpiękniejsze chwile.

Anna Karenina

Reżyseria: Joe Wright,

Występują: Keira Knightley, Jude Law, Aaron Taylor-Johnson.

Dystrybucja: United International Pictures

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: ANNA, mają szansę otrzymać film w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.