Metamorfozy z Figurą: Pastelowy koktajl8 maja 2013

metamorfozy-z-figura-pastelowy-koktajl

Pani Joanna Szcześniak-Dębska, magister farmacji z apteki w Warszawie, już na wstępie zaznaczyła, że chciałaby zerwać z wizerunkiem poważnej farmaceutki. Dlatego bardzo spodobała jej się bluzka z aplikacją w kształcie czaszki. Po rozmowie z naszą bohaterką ustaliliśmy, że stylizacja powinna korespondować z jej żywiołową osobowością.

Uczestniczka metamorfozy charakteryzuje się chłodnym typem urody. To dlatego kobiece, pastelowe odcienie makijażu idealnie współgrają z jej jasną cerą, stalową tęczówką oraz włosami w odcieniu gorzkiej czekolady. Naturalne fale i loki Pani Joanny zostały mocno przycięte, a kolor jedynie odświeżony. Fryzura stała się lżejsza i bardziej młodzieżowa.Adam Chowański – stylista 

 

 

 

 

 

 

Pani Joanna 
przed metamorfozą

metamorfozy-z-figura-pastelowy-koktajl-1

metamorfozy-z-figura-pastelowy-koktajl-3

 

metamorfozy-z-figura-pastelowy-koktajl-4

metamorfozy-z-figura-pastelowy-koktajl-5

metamorfozy-z-figura-pastelowy-koktajl-6

 

Pani Joanna jest prawdziwą szczęściarą. Ma proporcjonalną, szczupłą sylwetkę z wyraźnym wcięciem w talii (figura typu „klepsydra”) oraz długie i zgrabne nogi. Dlatego nie musi obawiać się ani spodni o długości 7/8, ani butów zapinanych wokół kostki.Aby zminimalizować ryzyko optycznego skrócenia nóg, wybraliśmy szpilki w odcieniu nude. Żakiet wraz z topem kończą się nad linią bioder, skracając optycznie tułów i wydłużając nogi. Pudełkowa torebka zachwyciła nas. Miętowa lamówka oraz złote wykończenie idealnie nawiązują do biżuterii i barwy marynarki tworząc zamkniętą całość. Zaproponowana stylizacja harmonizuje nie tylko z urodą, ale i z żywiołowym temperamentem bohaterki metamorfozy. Będzie idealna na wyjście do klubu.Właścicielki niewielkich piersi mogą śmiało sięgać po łagodne dekolty, naszyjniki oraz wszelkie ozdoby na wysokości linii biustu. Panie z figurą typu „klepsydra” powinny wybierać kroje i fasony podkreślające ich kształty. Niewskazane są wszelkie oversizowe elementy garderoby ukrywające wdzięki.

 

 

 

Pani Joanna 
po metamorfozie

metamorfozy-z-figura-pastelowy-koktajl-2