Ponad 72 000 pomiarów w kampanii „Ciśnienie na życie”!16 kwietnia 2013

-ponad-72-000-pomiarow-w-kampanii-cisnienie-na-zycie

Polfa Warszawa Grupa Polpharma w ramach kampanii „Ciśnienie na życie” przeprowadziła już ponad 72 000 bezpłatnych pomiarów ciśnienia tętniczego krwi

 

W marcu b.r. przedstawiciele kampanii badali mieszkańców Warszawy i Krakowa. Do połowy kwietnia na stoisko „Ciśnienie na życie” mogą zgłaszać się Poznaniacy (Centrum Stary Browar oraz CH M1) oraz Radomianie (Galeria Słoneczna).

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem na Uniwersytecie III Wieku przy Collegium Civitas w Warszawie. Odbyła się ona 8 marca 2013 r. w ramach inauguracji kolejnego semestru nauki. Studenci wysłuchali wykładu dotyczącego profilaktyki schorzeń związanych z nadciśnieniem tętniczym i poznali techniki radzenia sobie ze stresem.

Kampania zawitała też do Krynicy Zdroju, gdzie w dniach 8-9 marca mieszkańcy i turyści mogli skontrolować poziom ciśnienia tętniczego i dowiedzieć się więcej o profilaktyce schorzeń sercowo-naczyniowych. Organizatorzy pomyśleli zarówno o narciarzach, jak i kuracjuszach – stoiska kampanii na terenie Kompleksu Narciarskiego Słotwiny oraz przy Pijalni Głównej na terenie Uzdrowiska Krynica-Żegiestów.

 

 

 

źródło: Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o.