„O północy w Paryżu”. Romans w mrokach Paryża6 marca 2013

o-polnocy-w-paryzu-romans-w-mrokach-paryza

Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa „Vicky Cristina Barcelona”. Tym razem legendarny reżyser z Manhattanu spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu.

W jego obrazie śledzimy losy niedawno zaręczonej pary. Inez (Rachel McAdams) i Gil (Owen Wilson) przybywają do światowej stolicy romansu, planując ślub. Jednak wierność zakochanych zostanie wystawiona na ciężką próbę, gdy na ich drodze pojawią się wyrafinowany znawca sztuki Paul oraz tajemnicza i zmysłowa muza Adriana, a po czarujących zakątkach Paryża zacznie oprowadzać ich sama Carla Bruni!

W gwiazdorskiej obsadzie magicznej komedii Woody’ego Allena znajdziemy także laureatów Oscara – Adriena Brody oraz Kathy Bates w rolach miłosnych doradców Gila.

O północy w Paryżu

Reżyseria: Woody Allen,

Występują: Owen Wilson, Marion Cotillard, Adrien Brody, Carla Bruni

Dystrybucja: ADD Media Entertainment

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: PARYŻ, mają szansę otrzymać film w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.