Metamorfozy: Poczułam się jak oszlifowany diament…1 marca 2013

metamorfozy-czas-kreatywnych-zmian-1

Zapraszamy na ostatni już fotoreportaż z ubiegłorocznych Metamorfoz z Pirolam szampon. Laureatki wiosennego konkursu zorganizowanego na łamach Farmacji Praktycznej przeszły w lipcu ubiegłego roku kompleksową przemianę pod okiem stylisty fryzur, wizażysty oraz fotografa.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestniczkom konkursu. Jednocześnie zapraszamy do udziału w nowej edycji Metamorfoz – już w tym numerze naszego miesięcznika znajdą Państwo kartę konkursową. O tym, że warto się z nami bawić, najlepiej świadczy metamorfoza Pani Darii Szczech-Wąsik, farmaceutki z Gliwic.

Sergiusz Osmański – wizażysta:U pani Darii makijaż musiał być idealnie dopasowany do fryzury, która miała charakterystyczny styl „glamour”. Zastosowaliśmy tu technikę „smoky” i połączenie cieniowania z szarością. Dodatkowo wykorzystaliśmy eyeliner i kredkę, jednocześnie mocno tuszując górne i dolne rzęsy.Twarz wymodelowana została bronzerem, łącznie ze strategicznymi miejscami na twarzy – czołem, nosem i brodą. Na ustach z kolei zastosowaliśmy bardzo świeży, naturalny różowy błyszczyk.

 

 

 

Pani Daria 
przed metamorfozą

metamorfozy-poczulam-sie-jak-oszlifowany-diament

metamorfozy-poczulam-sie-jak-oszlifowany-diament-1

 

 

Tomasz Burkacki  – stylista fryzur:

Pani Daria potrzebowała jedynie dopasowania odpowiedniego koloru włosów, który zaznaczyłby delikatne rysy twarzy. Dlatego rozjaśniliśmy ich odcień i wycieniowaliśmy tak, aby ich kształt i długość umożliwiały wykonywanie codziennych stylizacji.

Wrażenia Pani Darii:Metamorfozy z Pirolamem były wspaniałe! Sztab profesjonalistów: Tomasz Burkacki, Sergiusz Osmański i Piotr Furman zadbali o nowe fryzury, piękne makijaże i stylizacje modowe.Cała przemiana została utrwalona podczas rewelacyjnej sesji zdjęciowej, a „wisienką na torcie” były relaksujące zabiegi spa. Spędzony wspólnie czas był niezwykle kreatywny, pozytywny i udany, a ja poczułam się jak oszlifowany diament!

To była niezwykła przygoda, którą zapamiętam do końca życia. Wielkie podziękowania dla całej ekipy!

metamorfozy-poczulam-sie-jak-oszlifowany-diament-2

metamorfozy-poczulam-sie-jak-oszlifowany-diament-3