Figura na miarę potrzeb5 marca 2013

figura-na-miare-potrzeb

Niebawem, jak co roku na wiosnę w aptekach częściej słychać będzie pytania o skuteczny preparat odchudzający.

Dla większości kobiet z nadwagą nadmierna masa ciała wiąże się z dyskomfortem psychicznym. Mogą mieć obniżoną samoocenę oraz negatywny obraz własnego ciała. Często mają obniżony nastrój, przeżywają także poczucie bezsilności i braku wpływu na sytuację.

Niezadowolone z siebie pacjentki oczekują od farmaceuty nie tylko profesjonalnego doboru preparatu wspomagającego odchudzanie, ale także wsparcia, akceptacji i otuchy. Życzliwość okazana zmagającej się z dyskomfortem psychicznym pacjentce, podzielenie się własnymi lub znanymi od przyjaciółek doświadczeniami z walki z nadwagą, doda otuchy i zmobilizuje wiele kobiet do dyscypliny.

Na rynku pojawiły się niedawno produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjentów, dostępne już nie tylko w postaci gorzkich naparów, ale smacznej herbaty, w łatwych do połknięcia kapsułkach, a także w saszetkach do rozpuszczania w wodzie, łatwych do schowania nawet w najmniejszych damskich torebkach.

 

Zapytaj pacjenta!

Czy stosując dietę niskokaloryczną podjada Pani pomiędzy posiłkami i spożywa słodycze?

Dla osób, które zjadają więcej niż wymaga tego dieta niskokaloryczna, zwłaszcza podjadając między posiłkami lub spożywając słodycze, odpowiednia będzie Figura no-appetite, której główny składnik glukomannan wspomaga odchudzanie redukując apetyt*. Glukomanann pęcznieje w żołądku pod wpływem wody i dzięki temu wywołuje uczucie sytości. Jego skuteczność potwierdzają badania. Produkt ma ananasowo-pomarańczowy smak, jest dostępny w saszetce do rozpuszczania w wodzie i ma tylko 3,23 kcal.

 

Czy stosowała Pani już diety odchudzające?

Gdy pacjentka ma wyraźną nadwagę i stosowała już różne diety, przez co jej metabolizm jest spowolniony, odpowiednia będzie Figura extraslim, której bogaty skład (kapsaicyna, pomarańcza gorzka, guarana, zielona herbata, pieprz czarny, chrom) wspomaga spalanie i redukcję tkanki tłuszczowej oraz korzystnie wpłynie na lepszą przemianę materii. Dostępna w kapsułkach.

 

Czy prowadzi Pani intensywny tryb życia?

Wiele kobiet zmaga się z zatrzymywaniem wody i toksyn w organizmie. Dla nich odpowiednia będzie Figura detox, która zawiera unikatowe połączenie składników wspomagających odchudzanie i oczyszczanie organizmu: Chlorella pyrenoidosa, morszczyn, owoc kopru, liść mate i liść oliwki, cynk, zestaw witamin: E, B6, biotyna, w bardzo smacznej cytrynowej herbacie.

Z kolei dla pań, które zauważyły już pierwsze oznaki upływającego czasu, najlepsza będzie Figura forever, która wspomaga zwalniającą z wiekiem przemianę materii, redukuje tkankę tłuszczową i pomaga zachować jędrną i elastyczną skórę. Zawiera w swoim składzie wyjątkowe połączenie kolagenu z kwasem hialuronowym, witaminę C, wyciąg z Garcinia cambogia, kwiat hibiskusa, cynk, niacynę, kwas pantotenowy, biotynę, zieloną herbatę oraz liść mate. Dostępna w formie smacznej owocowej herbaty.

*Glukomannan – przyczynia się do zmniejszenia masy ciała w połączeniu z dietą niskokaloryczną. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 3 g glukomannanu dziennie w trzech dawkach po 1 g każda, przed posiłkiem z 1 lub 2 szklankami wody i w ramach niskokalorycznej diety. Zalecane spożycie FIGURA no-appetite odpowiada rekomendowanej ilości.

 

źródło: Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o.