Jeden dzień26 marca 2013

jeden-dzien

Wzruszająca, romantyczna historia niezwykłej znajomości.

Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona – niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On – pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to, o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu.

Spotykają się w dniu rozdania dyplomów i spędzają ze sobą noc, która okaże się naprawdę inna niż wszystkie. Spędzają ze sobą tylko jedną noc. Wyjątkową noc… Od tej pory widują się każdego roku 15 lipca, by rozmawiać o marzeniach, rozczarowaniach, związkach… życiu.

Jak wiele czasu zajmie im odnalezienie szczęścia, którego tak rozpaczliwie szukają? I czy zdają sobie sprawę, że jest tak blisko? Spotykają się w różnych momentach życia, by uświadomić sobie, że to, czego tak rozpaczliwie szukają, jest bliżej, niż myśleli.

Jeden dzień

Reżyseria: Lone Scherfig,

Występują: Anne Hathaway, Jim Sturgess, Patricia Clarkson, Ken Stott

Dystrybucja: ADD Media Entertainment

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: DZIEŃ, mają szansę otrzymać film w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.