Metamorfozy: Niespodziewana przygoda12 lutego 2013

metamorfozy-niespodziewana-przygoda

Nowy Rok jest zawsze okazją do wprowadzania zmian w naszym życiu. „Rzucam palenie”, „będę się więcej ruszać”, „zapiszę się na angielski…”. A co, gdybyśmy postanowili poświęcać więcej czasu sobie samym i swoim przyjemnościom? Szczęśliwy, radosny człowiek jest lepszym rodzicem, szefem, pracownikiem czy kolegą.

Przekonały się o tym laureatki wiosennego konkursu zorganizowanego na łamach „Farmacji Praktycznej”, które w lipcu ub.r. w hotelu Ossa przeszły kompleksową metamorfozę pod okiem stylisty fryzur, wizażysty oraz fotografa. Tym razem prezentujemy przemianę Pani Danuty Olszewskiej, farmaceutki ze Starogardu Gdańskiego.

Sergiusz Osmański – wizażysta:Pani Danusia ma skórę w bardzo dobrej kondycji, dlatego wystarczyła odrobina podkładu, by przepięknie ujednolicić cerę. Dodatkowo ożywiliśmy ją bronzerem, nałożyliśmy odrobinę różu i rozświetlacza, aby dodać skórze promienności i blasku.Oko zostało podkreślone mocniej, tak by uwydatnić wyrafinowany entourage w postaci ubioru i pięknego naszyjnika. Makijaż oczu idealnie podkreślił przepiękny kolor tęczówki. Zastosowaliśmy kolorystykę w odcieniu granatu i szarości z delikatnym brązowym akcentem. Usta zaś zostały muśnięte odrobiną świetlistego błyszczyku.

Pani Danuta przed metamorfozą

Pani_Danuta_1

Pani_Danuta_2

Tomasz Burkacki  – stylista fryzur:

Pani Danuta miała dobrze dobraną fryzurę. Wystarczyło jedynie niewielkie cięcie, aby włosy nabrały większej objętości i wyglądały na zdrowsze. Kolor ukierunkowaliśmy na naturalny blond, aby lepiej uwidocznić kolor oczu.

Wrażenia Pani Danuty:Przeżyłam przepiękną i niespodziewaną przygodę. Czas spędzony wspólnie na metamorfozie pozostanie na długo w moich najpiękniejszych wspomnieniach.Zarówno organizacja jak i wszystkie przygotowane „atrakcje” były na bardzo wysokim poziomie. Dzięki nadzwyczajnym Specjalistom każda z Pań odnalazła swoje naturalne piękno, a przy okazji wiele się nauczyłyśmy. Serdecznie polecam innym wzięcie udziału w następnej metamorfozie, a sponsorom i organizatorom jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję! Pani_Danuta_3

Pani_Danuta_4