„Zeszłej nocy” – anatomia zazdrości okiem Massy Tadjedin20 grudnia 2012

zeszlej-nocy-anatomia-zazdrosci-okiem-massy-tadjedin

Debiut reżyserski Massy Tadjedin to niezwykły i prowokacyjny film o współczesnej miłości.

Michael i Joanna Reed (Sam Worthington i Keira Knightley) są młodym i atrakcyjnym małżeństwem mieszkającym w Nowym Jorku. Podczas jedne­go ze spotkań organizowanych przez firmę Michaela, Joanna jest świadkiem dwuznacznej sytuacji pomiędzy swoim mężem, a jego piękna współpracowniczką Laurą (Eva Mendes). Wkrótce oboje wyjeżdżają w podróż służbową. Incydent ten burzy spokój Joanny i wzbudza jej wątpliwości. Następnego dnia Joanna spotyka swojego dawnego znajomego Alexa.

Reżyserka – Massy Tadjedin – przenika do psychologii swoich bohaterów. Swoim filmem powraca do iście Szekspirowskiego, starego jak świat pytania: czy i w jaki sposób podejrzenie może sprowokować lub usprawiedliwić niewierność?

Zeszłej nocy,

Reżyseria: Massy Tadjedin,

Występują: Sam Worthington, Keira Knightley, Eva Mendes, Griffin Dunne.

Producent: SPI International Polska.

Dystrybutor: ADD Media Entertainment

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: NOC, mają szansę otrzymać film w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.