Metamorfozy: Wydobyć naturalne piękno…18 grudnia 2012

metamorfozy-wydobyc-naturalne-piekno

Odświeżenie wizerunku czy choćby drobna zmiana w naszym wyglądzie to świetny sposób na jesienną chandrę. Może też stanowić impuls do głębszych zmian i życiowych rewolucji. W tym miesiącu prezentujemy przemianę pani Ewy Mrzygłód z Oświęcimia, kolejnej laureatki konkursu „Metamorfozy z Pirolam szampon”. Zwyciężczynie konkursu spędziły lipcowy weekend w hotelu Ossa, gdzie przeszły kompleksową metamorfozę pod okiem stylisty fryzur, wizażysty oraz fotografa.

 

Sergiusz Osmański – wizażysta:U pani Ewy zastosowaliśmy makijaż w ciepłej tonacji. Oko zostało podkreślone ciepłymi brzoskwiniami i przełamane fioletem, co pięknie wydobyło zieloną tęczówkę oka. W tych samych odcieniach podkreśliliśmy usta, używając do tego niewielkiej ilości morelowego błyszczyka.Kości policzkowe uwydatniliśmy również ciepłą tonacją, a dla ujednolicenia wizerunku owal twarzy wymodelowaliśmy bronzerem.

 

 

Pani Ewa 
przed metamorfozą

Pani_Ewa_1

Pani_Ewa_2

Tomasz Burkacki  – stylista fryzur:

Zarówno kolor, jak i długość włosów nie były korzystne dla wizerunku pani Ewy. Zaproponowałem krótsze cięcie i ciemniejszą barwę. Obecny naturalny, brązowy odcień oraz modne cięcie wydobyło kobiecość naszej modelki.

Wrażenia Pani Ewy:Wygrana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, ponieważ wysyłając kupon, nie liczyłam na odzew. A jednak udało się!Na miejscu znalazłam się w gronie wspaniałych, przyjaznych ludzi i wysokiej klasy specjalistów od wizerunku. Udział w tak wyjątkowej przygodzie, jaką była moja metamorfoza, pozwolił mi zobaczyć, jak w prosty sposób można wydobyć naturalne piękno każdej z nas – wystarczy poradzić się eksperta w kwestii doboru makijażu, fryzury i ubioru.Spędziłam wspaniałe, niezapomniane trzy dni. Dzięki Wam posmakowałam tego, co każda gwiazda musi odczuwać przed swoim wielkim występem. Bardzo dziękuję całej ekipie metamorfoz za mile spędzone chwile.

 

 

 

 

Pani_Ewa_3

Pani_Ewa_4

W kolejnych numerach przedstawimy wszystkie Panie farmaceutki, które zaprosiliśmy na niezapomniany weekend relaksu i piękna.