„The Spirit Indestructible” – Nelly Furtado po angielsku29 listopada 2012

the-spirit-indestructible-czyli-nelly-po-angielsku

Kolejny krążek nagrany przez Nelly Furtado, tym razem anglojęzyczny.

Pierwszy anglojęzyczny album Nelly Furtado od czasu multiplatynowego „Loose”, z którego pochodzą hity „Promiscuous” i „Say It Right”. Kanadyjska artystka ma na swoim koncie 16 mln sprzedanych płyt i niezliczoną ilość nagród, w tym Grammy Award, BRIT Award, czy World Music Award.

The Spirit Indestructible, Nelly Furtado,

Universal Music Polska

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: FURTADO, mają szansę otrzymać płytę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.