„Odrobina nieba”, czyli słodko-gorzki smak miłości12 listopada 2012

odrobina-nieba-czyli-slodko-gorzki-smak-milosci

Takie filmy zdarzają się raz na dziesiątki lat! „Odrobina nieba” to piękna historia miłosna na miarę legendarnej „Love Story” i najzabawniejsza słodko-gorzka komedia od oscarowego sukcesu klasycznych już dziś „Czułych słówek”.

Marley Corbett (Kate Hudson) jest młodą, piękną i przebojową kobietą, która boi się miłości i ma problem z zaangażowaniem się w poważny związek. Wrodzone poczucie humoru pomaga jej utrzymywać dystans i nie traktować rzeczywistości zbyt serio. Po serii przelotnych romansów Marley poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana (Gael Garcia Bernal). Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, że jej życie zawisło na włosku…

Odrobina nieba

reżyseria: Nicole Kassell
występują: Gael García Bernal, Kate Hudson
producent: Kino Świat
dystrybutor: ADD Media Entertainment.

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: NIEBO, mają szansę otrzymać płytę z filmem w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.