Metamorfozy: Czas kreatywnych zmian29 listopada 2012

metamorfozy-czas-kreatywnych-zmian

Relaks, piękno i dobra zabawa – wszystko to czekało panie farmaceutki, które zwyciężyły w kwietniowym konkursie „Metamorfozy z Pirolam szampon”. W lipcowy weekend nasze laureatki przeszły kompleksową metamorfozę pod okiem stylisty fryzur, wizażysty oraz fotografa. W tym miesiącu przedstawiamy przemianę Pani Olgi Gogłozy z okolic Lublina.

 

Sergiusz Osmański – wizażysta:U pani Olgi ujednoliciliśmy odcień cery, a na usta nałożyliśmy czerwony kolor. Taki odcień szminki wymaga idealnie gładkiej, rozświetlonej cery oraz wyrównanego koloru całej twarzy. Oczy to prawdziwy atut pani Olgi, dlatego podkreśliliśmy je lekkim, przydymionym makijażem typu „smoky eye” o średnio intensywnym natężeniu. Brązy przepięknie podkreśliły tęczówkę oka, a granatowa kreska jeszcze bardziej wydobyła jej niepowtarzalny kolor. Zastosowaliśmy też bronzer oraz róż, który dodał skórze świeżości, dopełniając całokształtu stylizacji. Olga_1_mod

Olga_2_mod1 Tomasz Burkacki  – stylista fryzur:

Pani Olga miała włosy w bardzo dobrej kondycji. Dlatego wybrałem kolor zbliżony do obecnego, który sprawił że włosy nabrały blasku.

Wrażenia Pani Olgi:Serdeczne podziękowania kieruję do całej ekipy, która towarzyszyła nam podczas metamorfoz. Był to czas kreatywnych zmian, możliwość nowego spojrzenia na siebie pod okiem specjalistów. Nowa fryzura, trafne uwagi dotyczące makijażu no i zabiegi spa… Przyznam, że nie sposób za tym nie tęsknić. Jeszcze raz wszystkim dziękuję. Olga_4_mod

Olga_3_modW kolejnych numerach przedstawimy wszystkie Panie farmaceutki, które zaprosiliśmy na niezapomniany weekend relaksu i piękna.