„Okiem pacjenta”. Wybitni artyści o życiu, chorobach i zdrowiu5 października 2012

okiem-pacjenta-wybitni

Zbiór wywiadów Justyny Tomskiej ze znanymi aktorami, muzykami, pisarzami o życiu, pasjach i zdrowiu.

Czasem śmieszne, czasem trudne rozmo­wy o zdrowiu i życiu – tak można pod­sumować opowieści zawarte w zbiorze Justyny Tomskiej. Wybitni artyści mówią o dzieciństwie, pracy i zdarzeniach, które ukształtowały ich los, w tym o chorobach, które dotknęły ich samych lub bliskich.

Okiem pacjenta, Justyna Tomska,

Medycyna Praktyczna

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: PACJENT, mają szansę otrzymać książkę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.