Metamorfozy: Ekscytująca przygoda19 października 2012

metamorfozy-ekscytujaca-przygoda

Metamorfozy z Pirolam szampon już za nami! W połowie lipca br. w hotelu Ossa laureatki kwietniowego konkursu przeszły kompleksową metamorfozę pod okiem stylisty fryzur, wizażysty oraz fotografa. Jako pierwszą prezentujemy metamorfozę pani Doroty Łuszcz-Szopy z Krakowa.

 

Sergiusz Osmański – wizażysta:Aby wydobyć piękną zieleń tęczówki pani Doroty, zastosowaliśmy makijaż w tonacji ciepłej. W makijażu oka dominuje morela w połączeniu z ciepłymi brązami. Użyliśmy też brązowej kredki i eyelinera, stawiając hipnotyzujące spojrzenie w centralnym punkcie stylizacji. Na kości policzkowe nałożyliśmy bronzer i odrobinę morelowego różu. Usta podkreśliliśmy delikatną warstwą morelowej pomadki.

Pani Dorota przed metamorfozą

Dorota_Luszcz-Szopa_1_mod

Dorota_Luszcz-Szopa_2_mod

Tomasz Burkacki  – stylista fryzur:

U Pani Doroty postawiłem na cięcie w linii prostej. Jedna mocno zaznaczona linia w połączeniu z ciepłym kolorem włosów była najlepszym rozwiązaniem.

Wrażenia Pani Doroty:Wrażenia z metamorfoz? Dla mnie są i będą ogromnie pozytywne, wręcz magiczne, przepełnione radością i emocjami! Otoczona sympatycznymi ludźmi, czułam się jak w najlepszym domowym towarzystwie. Fachowcy, niezwykle profesjonalni, uczynili ze mnie i wszystkich Pań piękniejsze, pewne siebie kobiety, emanujące promienną radością i świetnym humorem. Dzięki Metamorfozom wiem, jak mam podkreślać makijażem i strojem swoją urodę, ale równie ważne są dla mnie wspaniałe wspomnienia z tych dni, przeżytych szybko, intensywnie, kolorowo. Poznałam tam też niezwykle przyjazne, cudowne osoby, zarówno Panie Laureatki, jak też cały Zespół naszych Przemian. Przeżyłam z Wami wielką przygodę – jedyną w swoim rodzaju – szalenie ekscytującą. Dziękuję Wam wszystkim! Dorota_Luszcz-Szopa_4_mod

Dorota_Luszcz-Szopa_5_mod1

W kolejnych numerach przedstawimy wszystkie Panie farmaceutki, które zaprosiliśmy na niezapomniany weekend relaksu i piękna.