Anastasis – nowa płyta Dead Can Dance11 października 2012

anastasis-nowa-plyta-dead-can-dance

Piękno i pasja – tak można w skrócie opisać nową płytę Dead Can Dance – Anastasis.

Lisa Gerrard i Brendan Perry znowu razem! Fani Dead Can Dance czekali na ten moment aż 16 lat, ale cierpliwość została wynagrodzona. Krążek pokazuje, że zespół jest jak wino i płynący czas nie ma żadnego wpływu na formę muzyków. Na płycie – jak zawsze – mnóstwo piękna, mocy i pasji.

Anastasis, Dead Can Dance, Mystic Production

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: ANASTASIS, mają szansę otrzymać płytę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.