Złota Setka Teatru Telewizji: „Kłopoty to moja specjalność”25 września 2012

zlota-setka-teatru-telewizji-klopoty-to-moja-specjalnosc

Adaptacja powieści Raymonda Chandlera ze znakomitą rolą niezapomnianego Jerzego Dobrowolskiego.

Charakterystyczny dla głównego bohatera zdystansowany i żartobliwy ton narracji został przez twórców znakomicie zestawiony z dramatyzmem wydarzeń. Panna Hunt, dziewczyna pracująca dla właści­ciela kasyna, nawiązuje romans z młodym mężczyzną, który ma odziedziczyć ogromny spadek po matce, pod warunkiem, że się ożeni. Ojciec chłopaka wynajmuje prywatnych detektywów, aby odsunęli dziewczynę od syna. Jeden z detektywów zostaje zabity przez ludzi właściciela kasyna i odtąd detektyw Philip Marlowe zmuszony jest działać sam.

Złota Setka Teatru Telewizji: „Kłopoty to moja specjalność”,

Reżyseria: Marek Piwowski

Obsada: Jerzy Dobrowolski, Barbara Brylska, Zbigniew Buczkowski, Janusz Bylczyń­ski, Edward Dziewoński, Marek Frąckowiak, Alfred Freudenheim, Leszek Herdegen, Jan Himilsbach.

Dystrybutor: Telewizja Polska S.A.

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: CHANDLER, mają szansę otrzymać płytę z filmem w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.