Metamorfozy: Zapachniało latem i wakacjami11 września 2012

metamorfozy-zapachnialo-latem-i-wakacjami

Bohaterką naszej wakacyjnej metamorfozy jest Pani mgr farm. Ewa Orzeł, która na co dzień pracuje w aptece w Poraju.

Ruszamy!

W salonie, gdzie zwykliśmy gościć modelki, które zdecydowały się przejść z nami swoją metamorfozę, Pani Ewa pojawiła się punktualnie o ustalonej porze. Od pierwszych chwil „kupiła” całą ekipę pięknym uśmiechem, pogodą ducha i otwartością.

No i ten błysk w oku…, który zdradzał odrobinę niecierpliwości i podekscytowania. Po krótkiej rozmowie styliści ochoczo wzięli się do pracy, którą z zapałem dokumentował nasz fotoreporter. Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania. Gdy oczom naszym ukazał się nowy image Pani Ewy wszystkim od razu udzielił się błogi wakacyjny nastrój. Tego dnia wszyscy po raz pierwszy w tym roku poczuliśmy lato…

 

Ewa_Orzel_2 Ewa_Orzel_3 Ewa_Orzel_4
Krótka konsultacja i decyzja o nowym kolorze włosów zapada na dobre. Nie tylko modny kolor, ale również stylowe cięcie będzie podstawą nowej fryzury naszej modelki. Do pracy przystępuje wizażystka. Na lato proponuje delikatny makijaż.
Ewa_Orzel_5 Brązujący róż pięknie modeluje kształt policzków. Ewa_Orzel_6
Świetlista tunika czy żywe kolory? Co lepiej podkreśli efekt końcowy naszej stylizacji?
Gotowe!– Czuję się wspaniale! Właśniej takiej odmiany oczekiwałam. Od dawna jestem fanką waszych sesji i cieszę się, że wreszcie mogłam doświadczyć tego na własnej skórze. Efekt jest cudowny! Bardzo wam wszystkim dziękuję!
Porada stylistkiNasza modelka ma bardzo ładną cerę. Dlatego wystarczy zastosować lekką wersję fluidu – rozświetlającego, nawilżającego czy nawet kremu koloryzującego. Nadmiar pudru wygląda niekorzystnie w upalne dni. Dlatego latem wystarczy jedynie lekko wyrównywać kolor karnacji, nawilżać i zabezpieczać filtrem, który zawierają tego typu produkty. Do tego delikatny makijaż – metaliczne, beżowo-łososiowe cienie na górnej powiece, a niebieskie, w odcieniach morskich, u dołu oka. Brązujący róż, modelujący kształt policzków, również delikatnie mieni się drobinkami złota. Lekko różowy błyszczyk dopełnił reszty. Włosy z nowoczesnym strzyżeniem zyskały zdecydowanie inną linię. Świetlisty kolor tuniki i nasycony turkus bluzki podkreśliły całość stylizacji.Magda StępieńMakeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl

tel. (22) 825 09 42, ul. Marszałkowska 3/5 p.III
Ewa_Orzel_7

Zapraszamy Czytelniczki!

Już 48 Czytelniczek Farmacji Praktycznej wzięło udział w naszych metamorfozach. Promienny uśmiech, który pojawia się na Ich twarzach tuż po zakończeniu sesji, świadczy o tym, że nasi specjaliści od urody stanęli na wysokości zadania. Również i Wy, drogie Panie, możecie powiedzieć sobie „czas na zmiany”! Nasi styliści są do Waszej dyspozycji. Aby wziąć udział w naszej sesji, wystarczy wysłać do nas e-mail, koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

koniecznie z załączonym swoim zdjęciem!

 

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma.
Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.