Farmaceutycznym szlakiem. Przewodnik po Polsce21 września 2012

farmaceutycznym-szlakiem-przewodnik-po-polsce

Wspaniały, bogato ilustrowany kolorowymi fotografiami farmaceutyczny przewodnik po Polsce to pięknie wydany album nie tylko dla pasjonatów aptekarstwa.

Przewodnik prowadzi czytelnika przez niezwykłe miejsca związane z farmacją, aptekarstwem i zielarstwem. Opisuje znane obiekty i odkrywa te, o których wiedzą tylko nieliczni. Przybliża świat starych aptek, zabytków i muzeów, dzięki którym można poczuć ducha farmacji, a także ulec jej czarowi. Wśród polecanych miejsc są wspaniałe herbaria, ogrody ziół i roślin leczniczych, gospodarstwa agroturystyczne specjalizujące się w uprawie ziół, zakwitające wiosną i latem plantacje tymianku i lawendy.

Książka jest także cennym i pożytecznym drogowskazem do miejsc nietuzinkowych i magicznych, jak ozdobiona pachnącymi ziołami i XIX-wiecznymi sztychami z motywami ziół nastrojowa restauracja „Zielnik cafe”. Przewodnik „Farmaceutycznym szlakiem” wskaże drogę do podlaskich, małopolskich i podkarpackich cerkwi pod wezwaniem św. Kosmy i Damiana – patronów aptekarzy. Zaprowadzi do Kamienicy Aptekarzowskiej i Pigułczyńskiej, kapliczki farmaceutów, na Górę Aptekarki i jurajską trasę wspinaczkową, gdzie znajduje się Skała Apteka.

Farmaceutycznym szlakiem. Przewodnik po Polsce

Wydawnictwo Farmedia Sp. z o.o.

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: PRZEWODNIK, mają szansę otrzymać książkę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.