Idy marcowe – pokerowa rozgrywka w mistrzowskiej obsadzie29 sierpnia 2012

idy-marcowe-pokerowa-rozgrywka-w-mistrzowskiej-obsadzie

Trzymająca w napięciu historia walki kandydata na prezydenta USA  z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami i wszędobylskimi dziennikarzami.

Idy marcowe to trzymający w napięciu polityczny dramat, przedstawiający historię walki kandydata na prezydenta USA – Mike Morrisa (George Clooney) z przeciwnikami czyhającymi na każde jego potknięcie (Paul Giamatti) i wścibskimi dziennikarzami (m.in. Marisa Tomei).

Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel Wood). Dziewczyna szybko zawróci w głowie młodemu, błyskotliwemu doradcy Morrisa (Ryan Gosling) i pozna najskrzętniej skrywane tajemnice kampanii.

Idy Marcowe otrzymały nominację do Oscara 2012 za najlepszy scenariusz adaptowany. Film był nominowany do Złotych Globów za rok 2011 w 4 kategoriach: najlepszy film, najlepszy aktor (Ryan Gosling), najlepsza reżyseria i najlepszy scenariusz.

Idy marcowe

reżyseria: George Clooney
występują: George Clooney, Ryan Gosling, Paul Giamatti, Marisa Tomei
dystrybutor: ADD Media Entertainment.

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: IDY, mają szansę otrzymać płytę z filmem w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma.
Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.