The Shape of a Broken Heart – pierwszy album byłej topmodelki4 lipca 2012

the-shape-of-a-broken-heart-pierwszy-album-bylej-topmodelki

12 anglojęzycznych utworów w klimacie folka, soulu i bluesa skałada się na pierwszy album Imany – francuskiej modelki i  artystki.

Po Ayo i Zaz pora na kolejną wyjątkową artystkę z Francji – Imany! Wszystko zaczęło się 3 lata temu, kiedy nieznana nikomu, wyjątkowej urody dziewczyna wylądowała w Paryżu. W walizce oprócz ubrań miała tylko płytę demo z 6 utworami. To był kluczowy moment w życiu Imany, topowej modelki z Nowego Jorku.

The Shape of a Broken Heart, Imany

Universal Music Polska

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: IMANY, mają szansę otrzymać książkę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.

Prześlij dalej