„Rzeź” Romana Polańskiego, czyli wszystkie chwyty dozwolone6 lipca 2012

rzez-romana-polanskiego-czyli-wszystkie-chwyty-dozwolone

Dwie nowojorskie pary – zdawałoby się, że wszystko je łączy. Nienaganne maniery, wysoki standard życia i satysfakcja z uczących się w najlepszych szkołach dzieci.

Dwie nowojorskie pary – zdawałoby się, że wszystko je łączy. Niena­ganne maniery, wysoki standard życia i satysfakcja z uczących się w najlepszych szkołach dzieci. Wszyscy czworo mogą uważać się za elitę amerykańskiej socjety.

Kiedy ich dzieci wszczynają bójkę, na pozór niewinne spotkanie rodziców, zorganizowane celem wyjaśnienia sprawy, przeradza się w lawinę potyczek i wzajemnych złośliwości. W tym piekielnie zabawnym pojedynku stawką jest dobre imię i sta­tus każdego z uczestników. Nic zatem dziwnego, że wytrawni przeciw­nicy dopuszczają się ciosów poniżej pasa. Na jaw wychodzą głęboko skrywane tajemnice, a gdy więzy małżeńskie ulegają zaskakującemu rozluźnieniu, wszystkie chwyty stają się dozwolone.

Rzeź, reżyseria: Roman Polański, występują: Kate Winslet, Christoph Waltz, Jodie Foster, John C. Reilly.

Dystrybutor: Filmostrada

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: RZEŹ, mają szansę otrzymać płytę z filmem w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.

Prześlij dalej