Metamorfozy: Znalazłam pomysł na siebie!5 lipca 2012

metamorfozy-znalazlam-pomysl-na-siebie

Gościem naszej czerwcowej metamorfozy jest Pani Małgorzata Magiera, pracująca na co dzień w Aptece Jagiellońskiej w Żywcu.

Zaczynamy!

 

Nasza modelka przyjechała z Żywca. Jak mówi, zgłosiła chęć udziału w naszej sesji, choć przyznaje, że nie liczyła na odzew. – A tu taka niespodzianka! I to jak szybko! – wspomina Pani Małgorzata.

Co zaważyło na jej decyzji o wysłaniu zgłoszenia? – Od dawna śledzę Państwa metamorfozy. Podziwiam, jak bardzo potrafią się zmieniać panie, które uczestniczą w waszych sesjach. A ponieważ mój wygląd nie zmienia się już od dłuższego czasu i – szczerze mówiąc – nie mam jakiegoś ciekawego „pomysłu na siebie”, stwierdziłam, że zwrócę się w tej sprawie do specjalistów.

Gratulujemy decyzji! Słysząc słowa naszej modelki, styliści niezwłocznie przystąpili do działania.

metamorfozy-Malgorzata_Magiera-2a metamorfozy-Malgorzata_Magiera-3a metamorfozy-Malgorzata_Magiera-6a
Pierwsza sugestia naszych stylistów – zdecydowanie skracamy długość włosów. Cięcie za nami. Pora wystylizować nową fryzurę. Będzie modnie i z klasą. Nowa fryzura gotowa. Pora na pierwsze przymiarki. W tym sezonie prym wiodą mocne kolory.
metamorfozy-Malgorzata_Magiera-4a Profesjonalny makijaż jak zawsze rozpoczyna nałożenie bazy i podkładu. metamorfozy-Malgorzata_Magiera-5a
Starannie dobrany odcień pomadki podkreślił kolor włosów i barwę oczu naszej modelki.
Finisz!– Fantastycznie! W tej nowej odsłonie czuję się wspaniale. Wasi styliści mają świetny gust i doskonałe wyczucie. Udział w sesji był cudownym przeżyciem. Zawsze będę ją miło wspominać. Bardzo wszystkim dziękuję!
Porada stylistkiŚwietny, naturalny kolor włosów naszej modelki wymagał jedynie profesjonalnej pielęgnacji. Miękki, całkowicie na­turalny skręt, a do tego odpowiednio obcięte, zbyt długie dotychczas włosy zyskały nowoczesną linię. Teraz nie będą wymagały specjalnego układania, a jedynie odrobiny wtartej pianki. Soczyste ziele­nie w ubraniu świetnie podkreśliły nową fryzurę, zaś odważny makijaż wyraźnie uwydatnił oczy. Delikatny złoto-zielony cień na powiekach, plus kreska wokół oczu i tzw. efekt „smokey eyes” go­towy! Policzki wyrzeźbił puder brązujący. Całości dopełnił jasnobeżowy błyszczyk, którym pokryte zostały usta Pani Małgorzaty.Magda StępieńMakeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl

tel. (22) 825 09 42, ul. Marszałkowska 3/5 p.III
metamorfozy-Malgorzata_Magiera-7aa

Zapraszamy Czytelniczki!

Już 47 Czytelniczek Farmacji Praktycznej wzięło udział w naszych metamorfozach. Promienny uśmiech, który pojawia się na Ich twarzach tuż po zakończeniu sesji, świadczy o tym, że nasi specjaliści od urody stanęli na wysokości zadania. Również i Wy, drogie Panie, możecie powiedzieć sobie „czas na zmiany”! Nasi styliści są do Waszej dyspozycji. Aby wziąć udział w naszej sesji, wystarczy wysłać do nas e-mail, koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

koniecznie z załączonym swoim zdjęciem!

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.

Prześlij dalej