U źródła naszych myśli. Książka – klucz do zrozumienia działania ludzkiego mózgu4 czerwca 2012

u-zrodla-naszych-mysli-ksiazka-klucz-do-zrozumienia-dzialania-ludzkiego-mozgu

Książka, która odsłania tajniki działania ludzkiego mózgu oraz pomaga zrozumieć pojęcia, takie jak inteligencja, kreatywność czy wyobraźnia.

Komórki glejowe stanowią 90 proc. naszych komórek mózgowych. Do niedawna naukowcy sądzili, że spełniają one jedynie funkcję „kleju”. Czas, by przyjrzeć się bliżej temu, jak funkcjonują. Ta lektura może się okazać kluczem do zrozumienia pojęć, takich jak inteligencja, kreatywność czy wyobraźnia.

U źródła naszych myśli, Andrew Koob,

Wydawnictwo: Sonia Draga

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: KOMÓRKI, mają szansę otrzymać książkę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.

Prześlij dalej