Polisa śmierci – nowy thriller Robina Cooka29 czerwca 2012

mroki-genetyki

Kolejna błyskotliwa powieść Robina Cooka – specjalisty od thrillerów medycznych, a z wykształcenia lekarza.

Pia Grazdani jest uzdolnioną studentką medycyny, współpracującą blisko z genialnym genetykiem molekularnym, dr. Tobiasem Rothmanem. Wyniki ich badań nad metodami sztucznego wytwa­rzania organów mogą zrewolucjonizować opiekę zdrowotną. W laboratorium do­chodzi jednak do tragicznego wypadku…

Polisa śmierci, Robin Cook,

Dom Wydawniczy Rebis

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: POLISA, mają szansę otrzymać książkę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.