Metamorfozy. Energetycznie i kolorowo5 czerwca 2012

metamorfozy-energetycznie-i-kolorowo

Bohaterką naszej majowej metamorfozy jest Pani mgr farm. Patrycja Wiśniewska, farmaceutka z apteki Eskulap w Gniewkowie pod Toruniem.

Zaczynamy!

– Akurat jestem na finiszu urlopu macierzyńskiego. Niebawem wracam do pracy w mojej aptece, za którą bardzo się już stęskniłam – opowiada Pani Patrycja, choć, jak mówi, obawia się odrobinę zmian, które zastanie w swojej aptece, po wejściu w życie nowej ustawy refundacyjnej.

– Bardzo ucieszyłam się z waszego zaproszenia do udziału w sesji. To będzie podwójny start – powrót do pracy w zupełnie innej oprawie. Już nie mogę się doczekać. Gruntowna zmiana stylu marzyła mi się już od dawna. Liczę, że współpracujący z wami styliści zaproponują mi jakieś ciekawe rozwiązania, zarówno w kwestii włosów, jak i ubioru. Liczę też na garść fachowych porad wizażystki odnośnie makijażu i pielęgnacji cery.

metamorfozy_1a metamorfozy_2a metamorfozy_3a
Na początek włosy – delikatna farba podkreśli piękny, naturalny odcień włosów Pani Patrycji. Cięcie za nami, pora uformować nową fryzurę. Będzie modnie i stylowo. Profesjonalnie wykonany makijaż podkreśli piękny kolor oczu naszej modelki.

 

metamorfozy_4a Ostatnie muśnięcie pędzelka po powiece i gotowe. Pora na wizytę w garderobie.

 

W tym sezonie królują mocne, jasne, kolory – ważne tylko, by umiejętnie je komponować. metamorfozy_5a

 

Gotowe!

– Bardzo wszystkim dziękuję. Spędziłam z wami niezapomniane chwile. Wszystkie porady stylistów od dzisiaj biorę sobie do serca. Wracam do pracy pełna sił, energii i optymizmu, gotowa na wyzwania.

metamorfozy_8 (1)

Porada stylistki

W tym sezonie warto wykorzystać i włączać do codziennej garderoby żywe, wręcz neonowe kolory. Nasza modelka na szczęście nie przestraszyła się intensywnych barw ubrań. W tym przypadku zastosowaliśmy delikatny i świetlisty makijaż. Niebieski kolor tęczówki świetnie prezentuje się w towarzystwie żółto-złotych cieni, granatowej kreski i czarnego tuszu do rzęs. Policzki i usta połączył ten sam odcień – w delikatnych barwach łososia i beżu. Oczywiście nie zapominamy o fluidzie – późną wiosną i latem może go zastąpić krem koloryzujący, koniecznie z filtrem! Kolor fryzury uwydatniła specjalna, profesjonalna pielęgnacja, która odżywiła włosy, nawilżyła je i nadała im połysku. Lekka linia strzyżenia nadała modny i naturalny kształt fryzurze.

Magda Stępień

Makeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl

tel. (22) 825 09 42, ul. Marszałkowska 3/5 p.III

 

Zapraszamy Czytelniczki!

Już 46 Czytelniczek Farmacji Praktycznej wzięło udział w naszych metamorfozach. Promienny uśmiech, który pojawia się na Ich twarzach tuż po zakończeniu sesji, świadczy o tym, że nasi specjaliści od urody stanęli na wysokości zadania. Również i Wy, drogie Panie, możecie powiedzieć sobie „czas na zmiany”! Nasi styliści są do Waszej dyspozycji. Aby wziąć udział w naszej sesji, wystarczy wysłać do nas e-mail, koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

 

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma.
Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.

Prześlij dalej