Akustyczni akrobaci12 czerwca 2012

akustyczni-akrobaci

Live to debiutancka płyta formacji Acoustic Acrobats, którą można było zobaczyć w muzycznym show Must Be The Music.

Projekt Acoustic Acrobats narodził się w 2011 r. Jest muzyczną sumą doświadczeń każdego z tworzących go instrumentalistów i zarazem efektem otwarcia się na nową muzyczną podróż, w której można odnaleźć choćby tropy bałkańskie czy klezmerskie oraz dźwięki z pogranicza muzyki etniczno-jazzowej.

Live, Acoustic Acrobats

Luna Music

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: AKROBACI, mają szansę otrzymać książkę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.