Ja tu zostaję – trzecia płyta Łukasza Zagrobelnego22 maja 2012

muzyczna-deklaracja

Najnowsza płyta Łukasza Zagrobelnego, trzecia w karierze jednego z najlepszych wokalistów w Polsce z tytułowym utworem szybko zdobywa serca słuchaczy.

Po trzech latach przerwy wraca jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Łukasz Zagrobelny po raz pierwszy miał tak duży wpływ na kształt albumu, współtworzył go zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej.

Ja tu zostaję, Łukasz Zagrobelny

Sony Music Entertainment

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: ZAGROBELNY, mają szansę otrzymać książkę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.