Metamorfozy. W wiosennych klimatach16 maja 2012

metamorfozy-w-wiosennych-klimatach

W naszej kwietniowej metamorfozie mieliśmy przyjemność gościć Panią mgr farm. Katarzynę Młocek, farmaceutkę z Częstochowy.

Zaczynamy!

– Bardzo przepraszam, ale na wjeździe do miasta są straszne korki. Zdaje się, że chyba spóźnię się jakiś kwadrans…– poinformowała nas przez telefon Pani Katarzyna, tuż przed umówioną godziną rozpoczęcia naszej sesji.

– Proszę się nie niepokoić i jechać ostrożnie, nigdzie się nie spieszymy – staraliśmy się uspokoić Panią Magister. Każdy więc zrobił sobie kolejną kawę i wszystkim udzielił się błogi nastrój słonecznego, wiosennego poranka. Po chwili w pracowni pojawiła się nasza modelka, witając wszystkich pięknym uśmiechem. – Jestem gotowa do metamorfozy! – usłyszeli na wstępie z ust Pani Katarzyny nasi styliści.

Po tak dziarskiej deklaracji wszyscy od razu ochoczo zabrali się do pracy.

Finisz!

– Dziękuję z całego serca! – żegnała się z nami podekscytowana Pani Katarzyna. Błysk w jej oku, który dało się zauważyć tuż po skończonej sesji, był dla nas najwspanialszą nagrodą. Cała przyjemność po nasze stronie, Pani Katarzyno!

Porada stylistki

Najmodniejsze makijaże tego sezonu są pełne mocnych, pastelowych kolorów. Najpierw jednak należy zadbać o cerę. Nawilżający i rozświetlający fluid wyrównał kolor karnacji naszej modelki. Jej zielone oczy nabrały jeszcze intensywniejszej barwy pod wpływem beżu, złota i brązu, a także odrobinę żółtej barwy. To hit sezonu i jako dodatek ożywi każdy klasyczny makijaż. Żeby osiągnąć zamierzony efekt, należy nałożyć go na środek powieki. Policzki zostały muśnięte lekko opalizującym brązerem. Tej wiosny obowiązują szminki zarówno w klasycznej matowej, jak i błyszczącej formie. Włosy naszej modelki zyskały na świeżości i lekkości za sprawą ciepłej barwy, rozświetlających refleksów i oczywiście modnego strzyżenia.

Magda Stępień

Makeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl

tel. (22) 825 09 42, ul. Marszałkowska 3/5 p.III

Zapraszamy Czytelniczki!

Już 45 Czytelniczek Farmacji Praktycznej wzięło udział w naszych metamorfozach. Promienny uśmiech, który pojawia się na Ich twarzach tuż po zakończeniu sesji, świadczy o tym, że nasi specjaliści od urody stanęli na wysokości zadania. Również i Wy, drogie Panie, możecie powiedzieć sobie „czas na zmiany”! Nasi styliści są do Waszej dyspozycji. Aby wziąć udział w naszej sesji, wystarczy wysłać do nas e-mail, koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma.
Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.