Kobiety dyktatorów. Prawdziwe historie17 maja 2012

kobiety-dyktatorow-czyli-tajniki-meskosci

Fascynująca książka z opowieściami o skomplikowanym życiu żon i kochanek największych tyranów i dyktatorów nowożytnej historii.

Kobiety dyktatorów to wstrząsające opowieści o niełatwym życiu żon i kochanek Hitlera, Stalina, Mussoliniego, Mao, Lenina, Bokassy, Ceaușescu i Salazara. To prawdziwy bestseller – we Francji książka rozeszła się w nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy.

Kobiety dyktatorów, Diane Ducret. Wydawnictwo Znak

Osoby, które wyślą na adres: redakcja@farmacjapraktyczna.pl e-mail z hasłem: KOBIETY, mają szansę otrzymać książkę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.