Metamorfozy. Dziękuję za inspiracje!24 marca 2012

dziekuje-za-inspiracje

Bohaterką marcowej odsłony naszych metamorfoz jest Pani mgr farm. Katarzyna Wieczorek-Kopeć, pracująca na co dzień w jednej z łódzkich aptek.

Pani Katarzyna długo nie mogła uwierzyć, że spośród wielu zgłoszeń to właśnie Ją zapraszamy do udziału w naszej marcowej sesji. – Niemożliwe! Naprawdę? To wspaniała wiadomość. Zrobili mi Państwo wielką niespodziankę – w słuchawce telefonu słychać było Jej wyraźnie uradowany głos. Pani Katarzyna przyznała, że wysyłając do nas swoje zgłoszenie, właściwie nie liczyła na odzew. Tym bardziej cieszyliśmy się, mogąc gościć Ją w progach naszego salonu. Nim metamorfoza ruszyła na dobre, usłyszeliśmy od Pani Katarzyny, że jest gotowa na gruntowną zmianę i że pełna wiary w gusta i umiejętności naszych specjalistów od wizerunku, oddaje się bez lęku w ich ręce. „Idealna modelka!” – przyklasnęli nasi styliści i sesja ruszyła pełną parą.

– To był cudowny czas, za który serdecznie dziękuję – przyznała Pani Katarzyna po zakończonej sesji. – Wspaniale było uczestniczyć w waszej metamorfozie. Spełniliście moje marzenie. Usłyszałam wiele ciekawych porad dotyczących makijażu i pielęgnacji cery, które zamierzam odtąd stosować na co dzień!

Magda Stępień
Makeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl
tel. (22) 825 09 42, ul. Marszałkowska 3/5 p.III

Naturalny, lekko popielaty kolor włosów, został delikatnie złamany odcieniem czekoladowego brązu. Wszystko po to, by uwydatnić naturalnie niebieski odcień tęczówki. Na tej zmianie zyskała również problematyczna cera naszej modelki. Niezwykle istotny był również dobór odpowiedniego fluidu kryjącego o przedłużonej trwałości. Sypki puder matujący odpowiednio utrwalił makijaż. Niebieskie oczy Pani Katarzyny świetnie wyeksponowały beżowo-brązowe cienie, z odrobiną oranżu. Brązujący róż uwydatnił kości policzkowe. Całości dopełniły usta muśnięte niezwykle modną w tym sezonie malinową pomadką.

Już 44 Czytelniczki „Farmacji Praktycznej” wzięły udział w naszych metamorfozach. Promienny uśmiech, który pojawiał się na Ich twarzach tuż pozakończeniu sesji, świadczy o tym, że nasi specjaliści od urody stanęli na wysokości zadania. Również i Wy, Drogie Panie, możecie powiedzieć sobie„czas na zmiany”! Nasi styliści są do Waszej dyspozycji. Aby wziąć udział w kolejnej edycji naszych sesji, wystarczy wysłać e-mail na adres:

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma.Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.

Prześlij dalej