Jane Eyre – nierozważna i romantyczna24 marca 2012

nierozwazna-i-romantyczna

„Żadna miłość nie jest prosta, ale – jak narkotyk – odurza tylko pierwsza”. Powieść „Jane Eyre” wychowała miliony nie zawsze rozważnych romantyczek na całym świecie. Jej współczesna ekranizacja to porywająca i zapierająca dech w piersiach historia o alchemii uczuć. Jane (Mia Wasikowska) nie była dziewczyną, która szukała niezobowiązującego romansu.

Choć rozum podpowiadał jej, że fascynującemu Panu Rochersterowi (Michael Fassbender) nie można ufać, oddała mu swoje serce bez reszty. Moc tego filmu utkana jest z marzeń kobiet o odnalezieniu miłości, która jest im przeznaczona na całe życie. „Jane Eyre” wpisuje się w najmodniejszy obecnie nurt filmowy. Trwa wielki powrót filmów kostiumowych na pierwsze pozycje światowych box office’ów, które przenoszą widzów w świat, który istnieje tylko dzięki genialnej wyobraźni filmowych twórców.

Jane Eyre”, reż. Fukanaga Cary, wyst.: Mia Wasikowska, Michael Fassbender, Jamie Bell, Judi Dench. Dytrybucja: Tim Film Studio

Osoby, które za pośrednictwem strony www.farmacjapraktyczna.pl wyślą na adres:

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

e-mail z hasłem: JANE, mają szansę otrzymać film DVD w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma.
Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.

Prześlij dalej