Niewidzialny znak, czyli cyfrowa miłość19 lutego 2012

cyfrowa-milosc

Niewidzialny znak to bezpretensjonalna opowieść, w której smutek sąsiaduje z radością i uśmiechem, a magia cyfr przeplata się z magią miłości.

Mona Gray (Jessica Alba) jest zamkniętą w sobie, stroniącą od ludzi dwudziestolatką. Kiedyś była uśmiechniętą, pełną energii dziewczynką, ale szczęśliwe czasy skończyły się wraz z chorobą ojca.

Mona traci radość życia i wiarę w szczęśliwe zakończenia. Jedyne, co daje jej ukojenie, to rozbudzona przez ojca fascynacja światem liczb. Kiedy otrzymuje posadę nauczycielki matematyki w szkole podstawowej, okazuje się, że jej niekonwencjonalne metody nauczania są niezwykle skuteczne. Młodzi podopieczni stopniowo przekonują się nie tylko do nauki, ale i do swojej nowej pani. Wkrótce Mona zyskuje też dorosłego wielbiciela – uczącego w tej samej szkole Bena (Chris Messina).

Niewidzialny znak”, ( An Invisible Sign ) reż. Marilyn Agrelo, wyst.: Jessica Alba, Cierra Ramirez, Mackenzie Milone, Chris Messina.

Osoby, które za pośrednictwem strony www.farmacjapraktyczna.pl wyślą na adres:

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

maila z hasłem: CYFRY, mają szansę otrzymać DVD w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma.
Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.