Metamorfozy. Było naprawdę wspaniale!19 lutego 2012

bylo-naprawde-wspaniale

Do udziału w lutowej odsłonie naszych metamorfoz zaprosiliśmy Panią Olgę Jagodzińską, pracującą na co dzień w jednej z aptek w Józefowie pod Warszawą.

Na naszą sesję Pani Olga stawiła się w towarzystwie swojej mamy, również farmaceutki. – Będzie kibicować stylistom w ich pracy – przyznała na dzień dobry nasza modelka. I świetnie! Atmosfera od razu bardzo się ożywiła, a styliści ochoczo zabrali się do pracy. Gdy rozpoczęły się przymiarki i rozmowy na temat koloru włosów i makijażu, z mamą Pani Olgi, która cały czas bacznie przyglądała się pracy stylistów, udało się porozmawiać o pierwszych dniach nowego roku i wysłuchać jej opinii na temat ustawy refundacyjnej.

– Ale… dość o tym! – ucięła w końcu mama Pani Olgi i rozmowa przeszła na temat kosmetyków i urody. – Jestem bardzo podekscytowana, ale też ciekawa, co takiego zaproponują mi wasi styliści – zastanawiała się Pani Olga.

 

Magda Stępień
Makeupownia Pracownia Wizerunku
www.makeupownia.pl
tel. (22) 825 09 42, ul. Marszałkowska 3/5 p.III

Kolor włosów naszej modelki postanowiliśmy zmienić na twarzowy, doskonale prezentujący się odcień caffé latte. Zabieg ten uspokoił także odcień karnacji Pani Olgi – zniknęły różowości, które uwydatniał poprzedni kolor fryzury. Niedoskonałości cery zostały pokryte fluidem mocno kryjącym do skóry mieszanej. Wokół oczu – na powiece i pod nią – wizażystka zastosowała odpowiedni korektor rozświetlający. Migdałowy kolor oczu podkreśliła brązowa kredka, która dobrze zagrała z cieniami w kolorach beżu i szarości. Brązujący odcień różu uwydatnił z kolei kości policzkowe, usta zaś pokryła odrobina koralowego błyszczyka, która – w połączeniu z wybraną wspólnie z modelką kreacją – dodała szyku całości.

 

Już 43 Czytelniczki Farmacji Praktycznej wzięły udział w naszych metamorfozach. Promienny uśmiech, który pojawiał się na ich twarzach tuż po zakończeniu sesji, świadczy o tym, że nasi specjaliści od urody stanęli na wysokości zadania. Również i Wy, Drogie Panie, możecie powiedzieć sobie „czas na zmiany”! Nasi styliści są do Waszej dyspozycji. Aby wziąć udział w kolejnej edycji naszych sesji, wystarczy wysłać e-mail na adres:

redakcja@farmacjapraktyczna.pl

koniecznie z załączonym swoim zdjęciem.

 

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma.
Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.